• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FIXVOMB fest - alternaiva nejen pro nadšence
    Festival V Okolí Mladé Boleslavi; hudba; nezávislý film; divadlo; výstava maldých umělců; dílny experimentální poesie; spolek BOULE... http://vombf.wz.cz
    rozbalit záhlaví
    FIX
    FIX --- ---
    Diskuzi bych rád přesunul sem, alespoň částečně, na http://vombf.wz.cz to nějak nefunguje a diskuze zůstává jen mezi úzkým okruhem lidí, kteří tu akci pořádali.
    Já jsem pro BOULI (boleslavskej Woodstock:) nebo raději Boleslavskou Kopaninu) dělat dál.
    7. ročník je na spadnutí a hlásí se mi například Dáša Vokatá a band + Jirous + Stárek
    (to jest téma příštího ročníku - underground)

    FIX
    FIX --- ---
    Ahoj boulaři (pro mě je boulař kdo je z BOULE tj. z MB)

    Tak mě napadá vyjádřit se k zanikajícím tendencím něco dělat (zejména kulturu) v Mladé Boleslavi (teď mám na mysli spolek BOULE). Ten hnízdí na východě a ten zas na severu. Ostatní hnízdí v Praze a jen ti skalní v MB.
    Eda například mluvil něco o neexistenci nějakého spolku vůbec. Že to scházení v hospodě zůstalo, ale pije se pivo a klábosí. A říkal taky BOULE is dead.

    ALE

    ale to je a l e

    V Mladé Boleslavi se podařilo rozjet literární kavárnu na Kozině. Je to prostor pro výstavy mladých výtvarníků, sem tam nějakou poesii. Doporučuju, choďte tam alespoň na rumovou bábovku a listujte antikvárními knihami. Pro ty z nás co něco vytváří a píšou je to zajímavá příležitost.

    Na Staromáku má Borůvka květinářství! Kupuj pro svou lásku Květiny od Barborky!

    Nakonec a hlavně bych chtěl projednat s vámi festival BOULE 2011. Zavítejte prosím na diskuzi festivalu. A přidejte svůj elektronický názor do diskuze. Zajímá mě kdo má ještě chuť to dělat. A zároveň dělám nábor na nové zájemce....
    FIX
    FIX --- ---
    Malá BOULE

    MalaBoule7.jpg (664750 B)
    FIX
    FIX --- ---
    BOULE
    FESTIVAL PRO ALTERNATIVNÍ KULTURU
    10.-11.9. 2010
    na zřícenině hradu Zvířetice
    (spoje do Bakova n. J.)

    Pátek: prostor pro nezávislý film: Bezúčelná Procházka, PAM PAM s premiérou filmu
    Chlastomas, Womb Fest Legend, A bude líp, filmy audiovizuálního tvořivce Jakuba
    Čermáka, Šárky Matové atd.

    Sobota: hudební
    Fixnámol, Durmančiny Bylinky, Cermaque, Vrámci možností, Sedící Kameny, Původní
    Bureš, 3.Kultura, Johny T., Já jsem Poznal, František Eliáš Cvek žádá mír + ohňové duo
    Tarnarika

    enjoy it: http://vombf.wz.cz


    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    je kubo to je vybornej napad!
    asi se mi nepodari uvolnit z prace ach jo ale budu intenzivne myslet na zdar
    tohoto skveleho projektu ! uzijte si to ahoj eliska_wolkrovka_bubenec i bubny
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    FIX: to myslim ze jo:))) snad
    FIX
    FIX --- ---
    Nedá se popíjet ani když máš flašku v pytlíku?
    FIX
    FIX --- ---
    LAVIČKA PRO EGONA BONDYHO

    V pátek 21.5. v 17 hodin dojde k završení Fixova projektu:
    EgonBondy-Centra. K lavičce před mladoboleslavským obchodním centrem Bondy jsou zváni čtenáři Bondyho děl i lidé netknutí.

    Na programu je:
    Umístění plaketky s nápisem VYHRAZENO PRO EGONA BONDYHO
    Četba zásadních úryvků z próz: Invalidních sourozenců, Šamana, Prvních deseti let,
    z Dívky která hledá Egona Bondyho a
    Pietní popíjení a pokuřování.

    Ideou akce je:
    "Prostor pro myšlenku"

    těšíme se na vás Jakub a Jana O.
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    FIX: popijeni je zakazane vyhlaskou bohuzel:(((
    ale jinak urcite dojdu, dale musime precist tuto basnicku
    http://www.youtube.com/watch?v=w8UARDgB1wk
    tudiz me napada ze by u lavicky mohlo byt i nejake hovno.
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    čoveče a kdy má být díl druhý?
    FIX
    FIX --- ---
    "MALÁ BOULE
    - To je přehlídka tvořivých kapel z okolí MB a přilehlých okresů"

    - Několik termínů v roce pro koncerty a autorské výstavy na Rychte či v U-turnu.

    - Přehlídka se koná každou posledni sobotu v měsíci a jako soutěžící představí více
    či méně známé kapely z okresu Mladé Boleslavi, Jičína, Nymburka, Semil, Liberece,
    České Lípy.

    - Chválit a hanět budou porotci ze spolku BOULE.

    - Pojítkem jednotlivých pořadů je samozřejmě letní open-air festival BOULE (chcete-li
    VOMB), který se koná v pozdním létě na Zvířeticích.

    - Na zaver vecera jeste cca 30-40min jamm, do ktereho se zapoji predem vyzvani hoste.


    Program:
    1.díl
    27.3. 2010 RychtaMB, od 20:00
    PAPÍR SKLO PLASTY
    POSTIŽENÁ OBLAST


    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    EL_K: Bondy sám přiletěl aby přinesl rozhřešení na bývalém autobusovém náměstí... kdo se postaví proti obchodu bude tvrdě trestán...
    EL_K
    EL_K --- ---
    a kdy bude lavicka pro bondyho? :)
    FIX
    FIX --- ---
    Změna: VOMB => BOULE

    VOMB = V Okolí Mladé Boleslavi/ Womb je anglicky lůno (probuzení ženského principu?málo kdo to chápe:)

    BOULE = slangově Boleslav/ Boleslavský Okruh Umělecky Labilních Existencí (pořadatel)

    VOMBfest se pro zjednodušení bude jmenovat prostě BOULE. Nemám na to patent, ale plakáty tohoto festivalu budou viset už brzy.
    VOMBfest po 5 letech nekončí, transformuje do B O U L E, což je daleko přístupnější publiku i kapelám (stejně jsme už o něm nějakou dobu mluvili jako: kdy bude boule? atp.)
    CICA
    CICA --- ---
    Nějáké moje fotky. Fotil jsem bez svolení a tak jsem i zveřejňoval, pokud mám chcete abych nějákou fotku odstranil, tak neváhejte a kontatkujte mě.
    http://picasaweb.google.cz/mkocica/VombFest#
    GEGI
    GEGI --- ---
    děkujeme moc za výbornou akci, myslím, že všechno vyšlo, jak mělo, nebo alespoň přibližně :) byl to pro mě hluboký kulturní i společenský zážitek..
    FIX
    FIX --- ---
    Básnický dílny:

    v pátek večer využijem toho že je večer, budem chodit poslepu a učit se vnímat hmatem i čichem. Budem psát ohněm do vzduchu...

    V sobotu dopoledne přijede Ticho. Básnický učedník i mistr mág, pokusíme se spolu s ním vytvořit AMALGÁM ABSOLUTNÍ BÁSNĚ.

    Odpoledne se budem poflakovat kolem kontejnerů z tříděným papírem, přehrabovat se ve stránkách starých knih a novin, abychom zde nalezli něco velkého a vytesali to do kamene.

    Večer bude vrcholit v šíleném klapání psacích strojů: ideální čas pro pásma a kvílení na bílý papír

    Neděle ráno: bolehlav, bilance, kontemplace
    FIX
    FIX --- ---
    PROGRAM festivalu VOMB 2009 VE ZKRATCE:

    Pátek 11.9.: vernisáž výtvarníků z turnovský umprumky a jiných lidí.

    nezávislej film: Spolek Pohodlí a Spolek K.H.M., PAM PAM, Daurog, Kateřina Barabášová, Andy Fehu,
    Jakub Žid, Lucie Páchová, Anežka Úlehlová, Undergorund Varieté... od setmění až do rána

    Sobota12.9.: hudba:
    3.Kultura
    OHMU
    Degtukas
    Skrytý Půvab Byrokracie
    Ben Turpin
    Sedící Kameny
    Radisagoha
    Ika Krajcová
    Vychcaný Knedlíky
    DPVJU
    Fousy Moudžou Rajzin

    Psychedelici z Višné za Bory

    Cajovna s dobrými i špatnými čaji, obžerstvení, guláš, pivo...
    atd.

    cigarety, rum, slunce a pod. nedostatkové zboží ssebou.
    těším se

    IZINKA
    IZINKA --- ---
    Malej spam:)
    3. ročník festiválku Castle Reggae - za 80,- korun spousta muziky a doprovodný program:)
    16:00 - 17:00 Radišagoha
    17:30 - 18:30 Tajné Slunce
    19:00 - 20:30 FFK
    21:00 - 22:00 Pub animals

    od 22:00 hluboko do noci DJ´s RAMJAH, WADI, TMS..
    + morphonik bar plný dobrot a šafranická čajovna:) ..záruka kvalitní párty se vším všudy:)
    [ Castle reggae III. / festival / 22.8.2009 / CR - Stredocesky kraj - Zámek Nový Stránov, Jizerní Vtelno ]
    BURAN
    BURAN --- ---
    EL_K: jj presne tohle sem mel na mysli :) je to klasika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam