• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKRUKNÍR - na nastence anketka pro vsechny

    Kníreček, podstata mužského sexappealu

    Klub přátel vousaté erotiky a lechtivých praktik

    rozbalit záhlaví
    SKRU
    SKRU --- ---
    TWORBO: shodou okolnosti mi ten pivovarek nedavno nekdo chvalil, ja ho neznam, ale je prej nekde jako u klicovskejch garazi..?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    na proseku je malej pivovarek "beznoska" kterej ma ve znaku knir. vcera jsem se tam zastavil na "uzeny knirek" coz je pivo z nakurovanyho sladu. nemohl jsem vynechat moznost mit knir na kniru...
    HONZIG
    HONZIG --- ---
    Nesuď muže podle vizáže. Čím hustší knír, tím řidší pytel s penězi má – Kyrgyzské přísloví
    SKRU
    SKRU --- ---
    a vyhrala:-{)
    SKRU
    SKRU --- ---
    nebo kresli, tje fuk
    SKRU
    SKRU --- ---
    uprostred ceska snowboardistka eva samkova. na zavody si nalepuje umelej knir:) dneska jede finale ve snowboardcrossu na olymipade v soci
    MAZER
    MAZER --- ---
    paradni
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    SYPH1: dobrej oficiraček :)
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    moje řidítka

    kroutim, v autobuse, v hospodě (zazačátku kámoši nepobírali), kroutim v práci, kroutim skoro všude

    v hospodě se občas staví starj ir a říkal že Kiss a lady without moustache is like eat an egg without salt.
    no a pak sem mu musel zas překládat že Pije pivo jako, když zajíc líže rosu.
    SKRU
    SKRU --- ---
    jedes moc svarne!:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ja jedu ted par mesicu v tomhle....
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    kroutit, kroutit i s bradavkama
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    myslis? me prijde ze to je jak s vlasama, nekomu se kroutej lokny, jinymu ne. zkratka neksem na to ten spravnej "kudrnac"
    SKRU
    SKRU --- ---
    no i ten uherskej je nakrucovanej, nahoru to imho neroste prirozene nikomu:)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    nechavam si ten svuj opecovavat mistnima fachmanama, a z jejich rozdilnych pristupu jen jediny jest validni jak se zda. pristrihnout tam, kde to uz leze do drzky, tj pri kousani nastava "nasavani".
    (plus docela zavidim tem kterejm se tto krouti nahoru do "uherskejch" polokrutu. ma to pada vychodonemecky dolu ty kraje kolem rtu. skoda, ale ondulovat kuliva tomu zacit nehodlam.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    narazil jsem zde v indii na zobrazeni budhy s knirem a byl jsem potesen
    SKRU
    SKRU --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ROPEADOPE
    ROPEADOPE --- ---


    "Cup of tea, mate?"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam