• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ULILIA:
    SPIRALOID: Díky za tipy, já to občas máznu Bepanthenem, když je hodně červený, jinak to nechávám a ztratí se to taky.
    Ty jo, ale do krve, to je teda síla...

    ULILIA: Ono to právě není jen v horku, je to pořád - cokoli se mu dostane do pusy, okamžitě ocumlává a prosliní, naposledy vlastní kožený capáček byl během chvilky úplně durch, že jsem tomu nechtěla věřit :-).
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    BLANCHE1: muj syn to ma na hrudi, jak slinta tak tam ma furt mokro a body se o to otira plus si to jeste drbe, takze se obcas stane ze to ma az do krve, kdyz ho neuhlidam:(. pouzivam na to Saloos atopikderm a pomaha http://www.zbozi.cz/vyrobek/saloos-bio-karite-atopikderm-balzam-50-ml/

    ale je to kolotoc. kdyz zacne slintat vic tak se to proste vraci....kazdopadne saloos to umi pekne vylecit
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    BLANCHE1: Synovi pred časom na rovnaký problém pomohol tento krém od Cannadermu http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/robatko_ochranny_zimni/robatko.htm - vytvorí vlastne tenkú vrstvičku medzi pokožkou a slinami, takže tá sa tak rýchlo nepodráždi (chce to ale nanášať opakovane). Je tuším na bázi bambuckého masla, takže to by možno stálo tiež za vyskúšanie.
    Ale je tiež možné, že celý problém sa vyriešil menej častým nosením v letných horúčavách...
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ZEGA: Aha, takže je to fakt tím.. Tak jsem zvědavá, co povíš na to nový nosítko!
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    VERONIKA22: Fakt myslím, že je to z toho, jak je v kontaktu mokrá látka a kůže a pořád se to tře. Takovej jakoby vlk na obličeji :-).
    LAURA
    LAURA --- ---
    VERONIKA22: je to ze slin, ne z nosítka. Nejde o to, co si spou do pusy, ale že mají na puse nacpanou tu látku nasáklou slinami.
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    My taky byly opupínkovaný furt, stačilo jenom poslintání kolem dudlíku..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BLANCHE1: já myslela, že dítě pupínku kolem pusy a brady má z ocumlávání nektarinky ale ten den i ocumlávala manducu. tak že by to bylo z toho....? a proč, že má dítě pupínky? vždyť ta barva z manducy není jedovatá ne?
    jako z toho drhnutí látkou? to je nějaký divný ne? doma ty děti taky cpou cokoliv "podezřelýho" do pusy a pupínky nemají
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    BLANCHE1: jojo, zoe ma opupinkovanou pusu a tvare furt.. takze cekam na dalsi level inteligence :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ZEGA: Taky jsem zvědavá na dojmy, dej pls vědět!
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SINSEMILLA: Já ho tam dávám s rukama pod ty kšandy, naučil se prohýbat dozadu a mám docela strach, aby se nezakláněl i v tý Manduce. Až pobere
    další část rozumu, může rukama máchat, zatím nee.

    Nestávalo se vám někomu, že by dítko cumlalo ty popruhy a jak je to mokrý a pak po tom mrská tvářema, tak má lišej? Bojujem s tím už několik měsíců, koupila jsem i ty slintací chrániče, ale je to stejný - prostě si to tam zamokří a pak si o to odře tváře, a to ať je na břiše nebo na zádech. Pomáhá jen dudl do pusy, ale sama mu ho implementuju jen dost těžko, když ho mám na zádech... Tak nevím, jak z toho ven, po vyndání z Manducy vypadá další dva dny jak Marfuša :-)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZEGA: vypada super. me jeste zaujalo Emeibaby. nemate ho nekdo? libi se mi, ze zadova operka je ze satkomaterialu http://www.branakdetem.cz/nositko-emeibaby.htm
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    KRKA: takže ne přes? erik je tam má poslední dobou tak blbě zkroucený, že akorát tlačí..
    KRKA
    KRKA --- ---
    SINSEMILLA: nase dite je ma venku, ale ne jako tu toho Kibi, ale po stranach
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ZEGA: to vypadá pěkně a napadla mě otázka, vy co máte manducu, jak má vaše dítě ruce, má jej u vás na zádech nebo venku, tak jak je to na některých fotkách u toho kibi..
    MONIA
    MONIA --- ---
    ZEGA: vypadají dobře,určitě napiš jak jsi spokojená:)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    nová nosítka!!
    Mám objednáno, příští týden můžu reportovat :)


    KiBi je rostoucí ergonomické nosítko vyrobené v ČR, určené pro nošení dětí od 4 měsíců do 3 let. http://www.kibi.cz/
    Patentovaný design pochází z ČR, nosítko je ušité v české šicí dílně za použití co největšího možného množství českých materiálů.
    Má všechny prvky klasických ergonomických nosítek pro těžké děti - bytelný bederní pás, pohodlně polstrované ramenní popruhy, látkovou zádovou opěrku ze 100% bavlny a přídavnou opěrku hlavičky pro klidný spánek větších dětí.
    CHANA
    CHANA --- ---
    TORUVIEL:
    ZEGA:
    SPIRALOID:
    Děkuji Vám za rady. nadhazuju jí a směju se přitom a zdá se, že už je to lepší i na těch schodech. Navíc ve třech měsících prý má odeznít Moorův reflex - to rozpřahání rukou. Takže ok:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    omlouvam se za mirne OT

    omylem jsem objednala dvoje kalhotkove plenky navic - je to verze 3v1 (tedy velikost S-L) Asi je budu vracet do brany v utery 7.8., ale nevim jestli mi vrati penize

    nechcete neco z brany, zhruba za 500 korun kdybych si musela neco kupovat?
    nechcete nekdo ode me koupit tyto plenkove kalhotky?
    jsou prijemne, heboucke
    mam 2ks navic


    Baby Lucy -plenka z organického veluru | Branakdetem.cz
    Baby Lucy -plenka z organického veluru | Branakdetem.cz
    http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-plenka-z-organickeho-veluru.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam