• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    ADD
    ADD --- ---
    MIKA: Každému vyhovuje něco jiného. Jestli ti vyhovovala manduca, zůstala bych u ní. Pokud ti byla nepohodlná, zkus ergo.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    INANNA: kup si homeogene....ostatně bude se ti hodit i při kojení, to taky člověk pomalu nic nesmí....
    MIKA
    MIKA --- ---
    Jake mate zkusenosti s nositkem Ergo? 1. dite jsem nosila v Manduce... ted premyslim o Ergu? Nebo neco jineho? Dik
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    INANNA: kapky lichořeřišnice do vody
    INANNA
    INANNA --- ---
    KOTENCE: To viš, že plivu, ale nějak jsem znejistěla, vnitřně to může být toxický a něco v tý puse přecejen ulpí..
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    INANNA: Kloktání bych se nebála, snad to pliveš, ne? Pomáhá i šalvěj a tužebník. Nic z toho by se nemělo popíjet v těhotenství, ale imho lepší než antibiotika. Ještě taky pomáhá vytřít krk genciánkou.
    INANNA
    INANNA --- ---
    Poradíte co kloktat při bolesti v krku - 21. týden těhotenství ukončen. Klokatal jsem ředěný teatree oil, te´d jsem ale znejistěla jestli to není nebezpečné. Dík.
    ADD
    ADD --- ---
    INANNA: Jana Menčlová, snadno vygooglíš.
    INANNA
    INANNA --- ---
    Neměly byste tip na porodní asistentku Praha a okolí. Děkuju.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    GRANTORINO: Taky vždycky vlítnem do sprchy (+: Jinak klidně bych nechala jen v plíně ale mrška si začne hrát se sucháčem a sama si to sundává...(((+: Jsou chytré ty děti....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ja nechavam miminu teda v tomhle. edrru jen v plence,spi ji koupu, kdyz mam pocit, ze je prehrata...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SUCUBIS: ted bylo v lidlu derovane bavlnene tricko po dvou kusech za stovku...to je super prijemne...jinak mam i moiru a sem spoko...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ADD: no, muž jednu dobu na sebe nic jinýho než Devold neoblíknul a mě též záhy vybavil, tak můžem dělat reklamu :-). Já to sice nenosím, na výlety, kde bych to užila jezdím minimálně, ale pravda je, že když už, tak muže blahořečím :-). Když jsme byli s kamarádama v Tatrách, všichni zpocení a zplavení a já právě v breeze triku úplně v pohodě. (Plus můj muž je detailista, takže mě vybavil i věcma typu náhradní tkaničky do bot, za které byl jeden z kamarádů vděčný hned první den... vůbec to často vypadá tak, že já na muže hledím, na co bych jako tohle potřebovala a proč bych si měla pořizovat tak drahý triko apod. a pak to pochopím obvykle velmi záhy, že ví co dělá a do čeho ty peníze investuje, ale to už jsem zaběhla a tobě to asi vysvětlovat nemusím :-))
    ADD
    ADD --- ---
    SEBIEN: Vidis, ty se mi asi nedostaly do ruky. My mame spodni Janus a Devold jako druhou vrstvu.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ADD: zdaleka ne, multisport je jednovrstvy a ten breeze je extra lehkej, pro malou jsem to mela s dlouhym rukavem, protoze mi prislo lepsi ji tim zakryt a chladit, nez ji nechat potit
    ADD
    ADD --- ---
    SEBIEN: V tomhle vedru bych Devold fakt nedavala, ten ma vsechno dvouvrstve, ne? Kdyz merino, tak to tenky od Janus nebo Icebreakeru.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: záleží, jak moc spěcháš, v obchodě nevím, do klubu o Merinu jsem jednou házela odkaz na outlet, já tam kupovala breeze sadu od Devoldu (my jsme doma na Devold ujetí, mají tam asi i jiný věci, tohle mám vyzkoušený, i na sobě) , cca 300 kč kus, ale chce to mít štěstí na požadovanou velikost.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SUCUBIS: A chceš přírodní materiál, nebo umělý funkční?
    Z těch funkčních je fajn Moira. Dělají body bez rukávů a overal s krátkými rukávky a nohavičkami. Já jsem sehnala na bazaru, tak snad by to i šlo.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nejaky doporuceni kde sehnat pro Stepu neco na sebe do satku ? ja uz funkcni tricko sehnala, ale on by mel mit asi taky neco v tomhle vedru
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    u nas latkovky byli sice v planu, ale vzhledem k okolnostem z nich seslo, brzo me dojdou plenky co jsme dostaly a ja cekam jak na smilovani, az aspon ten tepa zacne sedet, hned posupajdi na nocnik, at musim prebalovat jen jednoho, starsi uz ma za sebou snad 2 tydny, kdy se v noci vycural do plenky jen 1x a kdyz byl celou noc bez pleny (zkouseli jsme to 2x - pokazdy pocuranej, ta plina zatim byt musi, ale zase da se pouzivat stale dokola, kdyz neni pocurana), bliska se na lepsi casy :D
    ale teda s tim vazanim do satku asi bych potrebovala jeste nekoho, kdo by me s tim pomohl, jako technika v pohode, ale furt to ma nedostatky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam