• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    Jak zabavit rocni batole? Nejaky napad na hry? Bavi ho ted porhlizeni obrazku a hlavne zviratka, ale tim ho cely den nezabavim. On si sice dost vystaci sam, ale chci mu davat taky naky podnety;)
    KEYA
    KEYA --- ---
    KEYA: Jejda - já teda píšu... :-(
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: diky, ja na to furt zapominam:-D
    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: mrkní na mimibazar - vyfiltrovalo mi jich to docela dost... možná to objednáme k vánocům pro Prokopaa :-).
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    tak dneska mi dorazilo toto http://www.e-slunicko.cz/clemmy-20ks-v-kybliku-518.html Prckovi se to moc libi, men taky, ale ta vonavost by tam byt nemusela:( JInka super, uvidime jak si s tim nase 11m ditko vyhraje;) zatim ja skladam a on bori:-D
    jo a troksu me mrzi, ze na krabicce je asi 6 barev a v krabicce jen 4:(
    kdyz jsme u toho, nemate nekdo jinaci sadu, ktere byste se chteli zbavit?:)
    MINEA
    MINEA --- ---
    k ankete - u nas leti hlavne hraci a drevene hracky. to tam neni :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    EVIE: to zni dobre :-) asi o tom budu premyslet k Vanocum :-)
    EVIE
    EVIE --- ---
    narazila jsem teď na tyhle plyšáky http://www.hrejiviplysaci.cz/, jsou zahřívací, před zimou výborný nápad.... třeba pro prcka do kočárku
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    FOXOVA: no, slabsi nozicky jako kdo, nase dcera odrazedlo- motorku zvedne a nosi ho z mista na misto ;-), nejezdi na nem, protoze neni tak stabilni jako odrazedlo-auto, na nem jezdi jako drak.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TIMA: muze, ale moc mu to nepujde. Ma slabsi nozicky. Aspon podle nasi zkusenosti. vydrzi u toho max 2-5 minut a to spis jen sedet, nez se vozit.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    KEYA: je pls někde na netu návod, jak takovýho hada vyrobit? máme jednu babičku, která umí plést a nudí se .. :-) + jak ho máš dlouhýho a kolik času ti to zabralo?
    TIMA
    TIMA --- ---
    No vida, diky za reakce, tak ještě počkáme.
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    TIMA: strasne moc to nedoporucuji ortopedove, ze si na tom prckove deformuji nozicky :(
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TIMA: ja bych to neriskovaa, urcite jezdit muze, ale jedni znamy dali prckovi odrazedlo, nez chodil ahodne dluho ho se jeste nerozchodil. Byl pak strasne linej, radsi jezdil
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    u nás dost frčí krabička s TicTacama- omotali jsme jí izolepou, neb mlaďas jí samozřejmě umí otevřít a představa, kterak se dáví mentolovým osvěžením, se mi nezamlouvala :) Chrastí s tím jak šílenej, ale hlavně že je šťastnej :-)
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    TIMA: zalezi jake odrazedlo mate. na tezsim aute na 4 kolech (je nizsi) to zvladne, motorku asi ne, neudrzi tak rovnovahu. Potud nase zkusenosti.
    TIMA
    TIMA --- ---
    Myslíte, že dítě, který zatím chodí jenom za ruku, už může jezdit na odrážedle?
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    COCINELLA: to jepravda. I kdyz takova fazole by mohla bejt taky dost nebezpecna. Matese jednu dobu dokonce strasne bavil sacek s rejzi.
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    KRISTYNKA73: :) no me hlavne uklidnuje, ze kdyz to nahodou rozebere a sni tak se nic nedeje narozdil od umelohmotnych kulicek v jinych hrackach :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    COCINELLA: to je stary:) u nas vedou fazole - ty nadelaj vic ramusu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam