• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFpoškozený HardWare: získání či poskytnutí: HDD, LCD, CD/DVD, digiťáky... Bastl-Komunita
    Přemejšlel jsem... a vypřemejšlel jsem, že věci, co si myslím, žeby mohly zajímat BRMlab, napřed nahodím tady.
    Mohl bych oslovovat jednotlivě vás všechny, kteří odemne ty blbiny berete, ael to bych se vždycky v půlce zasekl a víte sami, jakej tlak mám doma na vyklízení svýho šrotiště.
    Takže napřed to dám sem, pak na "za odvoz" a potomm, stydím se to napsat, možná dokonce i do elektrošrotu... ale k tomu zatím ještě nedošlo.
    ---------------------------
    Syslím doma už krabici poškozených HDD, kterým někdy stačí jenom vymějit desku a jedou.
    Nebo z nich použít desku a jinej jede.
    Kupovat to na Aukru dost leze do peněz a je to dost nejistý podnik.
    Pokud jste na tom stejně, dáme to dohromady.

    Vyfoťte stranu A i stranu B disku s popisem vady. V ideálním případě má někdo podobný a smontujete to. Nebo to někdo koupí.
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    co bych mohl udelat se zasobou SSD disku kolem 60GB?

    Chvili sem jel 4 v RAID10, ale ted jsem to prepnul na RAID1 s 2x500GB (a je to lepsi :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    cena dobrovolna.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Uklizim a mam doma asi 5-6 nevybrabcenejch notasu s ruznejma vadama. vse zhruba centrino 1.6 pokud by mel nekdo zajem. jsou v tom disky a ramky.
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Zdarek osazenstvo. Chci se zeptat, nefusuje nekdo do oprav ntb? Bezne veci si opravim sam ale jedna se mi o vymenu touch displaye u dell inspiron 93g kde koukam dali ruce od toho dali ruce pryc i bezne opravny ntb.dekuji a omlouvam se jestli dotaz je nepatricny v ramci auditka
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    2x ovladac od fogmachine. Levy ovladac bez oznaceni (viz obrazek) ma zrejme nekde preruseny kabel, pravy ovladac s oznacenim Hz-200 je plne fukcni. Snad se nekomu bude hodit do nejakeho DIY projektu, nechce se mi to vyhazovat... Oba ovladace jdou rozsroubovat a pripadne zkanibalizovat na soucastky. Za odvoz (P1 a 7) a 2x libovolne mate ve skle.

    GOGGA
    GOGGA --- ---
    SAMGARR: kouzlo, kocka mi presne tento prekousala na jare! jevim zajem
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Nevyuzije adapter od USA zastrcky? 24V/1A, konektor DC 5,5/2,1. K vyzvednuti na Praze 1.

    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Ciao, opravdu nikdo nechcete tohle? Škoda vyhodit, když funguje...

    [Monitor 15'' AOC LM520A]

    MIDDLE/AGE
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyby nekdo touzil po kindle 3G s kruplym LCD. tak v brmlabu jeden na darovani mam. bohuzel amazon 3G vypnul v prosinci takze spis raritka ze to ma klavesnici.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DATELON: to byvalo nejak i poctem cipu na ramce, ne? ze kdyz jich bylo malo/moc tak pc "videl" jen pulku... kdyz bys mel spravnou ram (ale uz sem to 20 let nevidela tak si to nepamatuju) tak by ji to melo umet "celou" ne? (100 by pak mozna byla funkcni?). nevim, mozna mam jen uplne mimo myslenkovy pochody ale vzpomela sem si, ze s tim byvaly potize, rada se necham i dovzdelat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Aha ssd misto hdd jsem myslel. Podivam se ti po ramce.
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: je to starej sampler a ma tam na to komurku, ssdčko bych tam asi ani nenacpal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: no to bude nejaka P2/P3 neni lepsi tam dat swap na SSD ?
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: 128bm taky dobrý.. ale ta mašina do který to chci umí tofužel používat jen půlku, proto bych raději 256 a je to zároveň i strop
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: a opravdu potrebujes tak velky ? malejch do 128mb je celkem dost. vejs uz je to trosku blbe sehnatelny.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CPU i5 po delidu za odvoz [Procesor i5-3570K delid]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: to netusak ale bude dualni.

    apropos jsem nerekl ze jsem ti spravce dal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no me rajcuje tech 5V a 12V vis. mohl bych tam procpat raspi 4
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RAINBOF: mám doma víc rámečků na 3,5" SATA a všechny chcou 12V 2A
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam