• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOCKOMalujeme, kreslíme ale nevíme co,.a naopak.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Můžete mi doporučit nějaký dobrý obchod s malířskými potřebami?
    KERB
    KERB --- ---
    cau zkuste se mrknout sem http://www.etershop.cz/hodnoceni a treba se zapojit a privydelat si :)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    novy kreslici krouzek.. cim hure, tim lepe :) [ POZNEJ OSOBNOST PODLE JEDNODUCHEHO OBRAZKU ]
    KAROLEC
    KAROLEC --- ---
    Sámoška n.2 a Veletrh kreativního umění: http://www.underground-production.cz/?page_id=23
    Tvůrce, ale samozřejmě také nejen je, by mohla tato akce zajímat. ;)
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o tvorbu vlastních litografií, nebo si jen vyzkoušet tisk z kamene, necht' se mi neváhá ozvat. Jsme zavedená rodinná firma, v oboru přes čtyřicet let. V případě zájmu, nebo jakýchkoli dotazů prosím pošta.
    STEPAN
    STEPAN --- ---
    Omluvte malý spam, ale kamarad -absoluvent AVU- pořádá kurzy kresby a malby, tak kdyby měl někdo zájem...

    Kurzy pro veřejnost probíhají ve středu nebo v pátek vždy od 17 do 20 hodin.

    Nejen pro uchazeče o studium na uměleckých VŠ pořádáme i jednorázové intenzivní víkendové kurzy. Vždy v sobotu a v neděli od 10 do 15 hodin.

    Najdete nás na adrese:
    Střední umělecká škola textilních řemesel
    U Půjčovny 9
    Praha 1

    Více na FB:
    http://www.facebook.com/pages/Kresba-a-malba/174223149272289
    a nebo primo na mailu:
    kresba.malba.kurz@gmail.com
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Hladam ilustratora pre detsku knizku [pripadne serie detskych kniziek]. Predpokladane mnozstvo bude 8 obrazkov per knizka. Momentalne je to vo faze pripravy prvej knizky, s ktorou sa potom budu zhanat financie.
    Takze je to pre zaujemcov, co by do toho sli s vidinou ziskania slavy a neistych penazi.
    Obrazky budu nenarocne, aby boli zrozumitelne aj naozaj malym detom.
    Ziadne narocne grafiky, dolezite je zvladnut emocne vyrazy tvare.
    Pripadne odpovede do posty - ja graficke fora moc nesledujem [ponuka nie je priamo odo mna].
    TMH
    TMH --- ---
    ...někdo nějaký scénáře na krátkej úlet-komix...? :P
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    MODRAPUSINKA: o code? napis do posty
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    MANIIA: konečně někdo to jsou ty první vlaštovky jen tak dál :))
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    kdyz se smota brko

    6E0R6E
    6E0R6E --- ---
    Tak jsem si zase po dlouhy dobe trochu zacmaral, neni to nic moc, jen takova pentilkova rychlovka.. Rekneme ze to bude Samuraj v zaslouzilem veku..
    SAIMA
    SAIMA --- ---
    EJBINKA: Zkusíš to se mnou? :)
    LLGHOSTLL
    LLGHOSTLL --- ---
    PARISKA: Vždyť to nemusíš kreslit jako komiks. Děláme to pro radost nakresli to jak chceš :)
    EJBINKA
    EJBINKA --- ---
    Ahoj neměl by někdo tip na človíčka, který by mi podle pár obrázků sestavil grafický návrh na motiv na trígo? děkuji samo zaplatím!
    PARISKA
    PARISKA --- ---
    uf, no vubec nemuzu vyjadrit ty postavy, co mam v hlave na papir ;+/ komiks asi neni moje domena ;+) anebo proste neumim kreslit ;+)
    WOCKO
    WOCKO --- ---
    PARISKA: sem rad ze z toho mas radost a doufam ze to pomuze ;) ..taky sem to kresleni dlouho flakal, tak snad taky neco prispeju az se dokopu :)
    TMH: juch, tak shromazduj ale at to moc netrva :D
    TMH
    TMH --- ---
    WOCKO: něco časem něco přibude, ale schromáždujeme odvahu :D
    PARISKA
    PARISKA --- ---
    ahoj vsem ;+) super tema, dlouho jsem kreslila, pak prestala a ted chci znovu zacit, akorat nevim s cim ;+)) a tak dobra motivace tady ;+)) mam fakt radost, diky ;+)
    WOCKO
    WOCKO --- ---
    PRO VSECHNY: máte úbec někdo zájem ztvárnit myšlenku někoho jiného?? Nebo se akorat nelibi temata? Mate svoje? prispejte :)) atuz se tu neco deje :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam