• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Ja to kdysi nejak jeste backoval, kdyz to bylo v alfe, nebo bete. Ale uz jsem to tak 5 let nehral.
    SPARENA_MARENA
    SPARENA_MARENA --- ---
    PEDROBEAR: a ja si to stáhnul po pěti-sesti letech. Pořád se hraje, i když už ani zdaleka ne tolik. Už ne miliony, ale spíše desetitisíce a i pár Čechů jsem náhodně potkal. Holt je era Doty 2 nebo LoL. Přibyli hrdinové i předměty, hodně jich je změněných, mapa se mírně změnila od té doby, třeba 2x kongor, pro každej tým jeden ale můžeš klidně sejmout oba. Mid wars je furt mazec a stále není možnost vyzkoušet si hrdiny co neumím/neznám proti botům.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DRASTICS: ja spis hotsko jednou za pul roku.

    Jak to vlastne vypada se zivotnosti? Kdysi sem to hral hodne, ma to porad hracskou zakladnu? matchmakingy atd? prestal sem tak 4 roky zpet?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Zdravím. Hrajete tu ještě někdo aktivně? Sháníme třetího na pátek na turnaj 3v3.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    A co se hraje dneska? :))
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DRASTICS: ono to jeste existuje?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Hraje to tu este nekdo ? :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Rozdavali nejaky kody a jelikoz nehraju, tak tady mate... ;)

    UF07098F0VKSCE6UOG0K
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    200 stříbrňáků: CCLUI4ONEEN0VY6T26H6
    (http://www.heroesofnewerth.com/redeem)
    VELM
    VELM --- ---
    Aktuálně běží turnaj, takže pokud jste přes víkend nekoukali, jděte se podívat na www.honcast.com
    EXO
    EXO --- ---
    pojďte hrát, kucí...!
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    JUDAS: Škoda je jen to že teď v létě když mají děcka prázdniny je HoNko totálně absolutně nehratelný , a to ani s nervama z oceli (který já nemám).
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Tady našli kámoši nějakej turnájek na playzone , je to jen o gold coiny a náš vůdce koukal co tam je za hráče a tim že je to jen cz/sk tak tam nejsou žádný přehnanci prej takže to vypadá na nějakej sranda turnaj :)
    Heroes of Newerth HoNczTournaments poprvé na PLAYzone | PLAYzone.cz
    http://www.playzone.cz/turnaje/hon-honcztournaments-poprve-na-playzone-1
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    CARTMAN: jako to mas pravdu ze zkratka ss jako miss je totalne vymastena , resp to neni zkratka .)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIRRA: ss je pro me soulstone a jeste v zadny hre jsem nevidel zkratku ktera by neobsahovala prvni pismeno ze slova z kterheo je odvozena... a opravdu mi dve hry trvalo nez jsem pochopil ze "bot" znamena bottom a ne ze jekdo pouziva bota :D

    ale ja to beru s usmevem tyhle zargony jsou nekdy srandovni, nekdy matouci... to ze lide v causal hrach ( lvl 2) ocekavaji ze lide maji leetspeak nauceny je podle mne usmevne :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    CARTMAN: ale no tak , kdyz kazdou hru kazdej napise 30x 'ss' a 'b' tak i kdyz ti nemusi dojit tak by ti mohlo dojit ze je to asi neco na co by ses mel zeptat a ze to tam ty lidi asi nepisou ze srandy ne ?.) vis co se rika , lina huby holy nestesti :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CARTMAN: eggsucktly
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SAMIEL: are you missing amiel?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SIRLOON: co uvedomuju ja v tom ziju :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam