• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALOmobilní domy-i na cestách doma
    MOBILNÍ DOMY - i na cestách doma



    V poslední době velmi oblíbené, levné a rychle postavené bydlení. Jaké má výhody a nevýhody? Zajímavé tipy na firmy, které tyto domy staví, obrázky a plány domů
    atd.



    rozbalit záhlaví
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VLADUSKA: nebo mě ještě napadlo, jestli nevíte, zda se dají třeba ty postele dát normálně pryč. nebo kdyby se mi nelíbil koberec a chtěla bych plovoučku, jestli by takovýhle věci šly udělat :)
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    mně by se mobilní dům líbil jako chata. byli jste se někdo do mobilního domu podívat? je mi jasný, že to bude nudle, ale ty fotky pokojů na mě působí fakt dost stísněně. dvě postele a už se tam ani neotočíš...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    zajímavá stránka http://www.mobilheimy.eu/ koukal sem, že před zimou jdou ceny celkem dolů

    no všechno se dá vyřešit. Pitná voda se dá brát do kanistrů z pramenů(nebo kupovat), užitková stačí dešťová. Elektrika by asi musela bejt z centrály, protože pochybuju, že vám ji někdo zavede na pole a kanalizace se snad dá řešit vlastní čističkou, resp, septikem...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    NTSHADOW: nemusis no,ale ja nemam prachy na to,abych si koupila veliky pozemek a malickaty nemuzu za boha sehnat:(jinak mas pravdu,jde to tak.)
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    MODRAPUSINKA: myslim ze na tydle domy nemusis mit stavebni povoleni takez si myslim kdyz to das 3metry (myslim ze pozarni smernice ale nejsem si jisty) od hranice pozemku tak tam muzes mit naskladane domy jako tetris :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    to me privedlo na myslenku....nechcete jeste nekdo mobilni dum? do si koupit pozemek a postavit na nem treba tri domy?velky pozemek se shani snaz...kdyztak posta
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SWINE: posli vic info do posty,prosim.kde co jak a kolik.to neni tak spatnej napad:)diky
    SWINE
    SWINE --- ---
    MODRAPUSINKA: hele asi ne .... postav si ho tam vedle me a plat pronajem ...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SWINE: prodej mi pozemek a ja ti za dva roky prodam nebo pronajmu domek.)))
    SWINE
    SWINE --- ---
    no ja ted pozemek mam ... ale nemam prachy na ten domek ... :(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    tak jsem zjistila,ze s mobilnim domem je to uplna pohoda,ale sehnat pozemek je temer nemozny...pokud teda nemate poradnej balik penez://
    SADA
    SADA --- ---
    mobilní dům, mobile home, mobilní domy | Desatero | Domků, Mobilních, Domku, Jsou, Let, Cena, Nových, že, Zateplení, K
    http://www.mobilnidomky.cz/component/content/article/11
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    VLADUSKA: to mam stejne u nasich:)
    ok,dik za info:)
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    MODRAPUSINKA: pozemek nemusí bejt stavební, nepotřebuješ stavební povolení, ale musíš mít pozemek zasíťovanej, tzn. musí tam bejt voda, elektrika a nejspíš žumpa a čistička žumpy.
    pokud sháníš pozemek na mobilheim, dívej se na zahrady, ty jsou levný a "parkovat" tam můžeš bez problémů. akorát je blbý, že na něm nemůžeš mít trvalý bydliště, no.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    potrebuju poradit-jek je to s pozemkem,kdyz si nekde pronajmu pozemek pro mobilheim,tak potrebuju tam delat nejaky odpad rozzvod elektriky apod? mluvim o celorocnim postaveni mobilheimu.vazne uvazuju o koupi.
    kdyby nekdo vedel o levnem pozemku,tak posta
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Mnoho fotek k tematu....http://www.mrsharkey.com/busbarn/misctruk/gypsytrk.htm
    LALO
    LALO --- ---
    VLADUSKA: ja sem myslel ty za 2mega a vejs.
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    LALO: není, když v něm máš úplně veškerý zařízení a nemusíš už nic pořizovat
    LALO
    LALO --- ---
    VLADUSKA: skoro jako pravej ale cena je trochu vysoka
    LALO
    LALO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam