• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENKocky v haremovych kalhotach
    Fotky holek v tzv. haremovych kalhotach, znamych tez jako turecke kalhoty, aladinky, nebo tez trochu nelibe "nasravacky".
    Vase fotky, fotky kamosek, ulovky z ulice, ale i z hlubin internetu.
    rozbalit záhlaví
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    _AMBRA_: přesně, já to nosim doma protože ej to pohodlný, a pro tebe je teď to pohodlí nejdůležitější :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    diky bohu, ze se i k nam dostaly aladinky, do niceho jinyho se ted momentalne nedostanu (sice to nepatri tak uplne do teto diskuze, pro me by se spis hodilo "hrosice v aladinkach", ale pro predstavu a at tu nejsou jenom keci, ze:)
    aladinky + zabky = pohodlí!!

    viz


    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    KFF: nj zimní verze maximálního pohodlí :D
    OPTIKUS: :D :D děkuji ....teda...jako :D
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Druha fotka je uplne nejlepsi, mas krasny prsa holka!!!(: Sem z nich uplne mimo!(((:
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ., tak to je teda ultra-mega-moc-nejvic zvraceci hnus
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    Naprostý souhlas s OLIII, ty kalhoty se mi faaakt líbej, mám doma troje, ale fakt si rozmyslim než si je někam vezmu - především v ČR. Každopádně jsem teď makala v Řecku a do ničeho jinýho bych se do práce ani nějaký aktivitě neoblíkla, nejvíc nejlepší v tomhle, pohodlný, praktický, vypadaj dobře, větrá to a nelítá jako sukně
    OLIII
    OLIII --- ---
    Nejsem sice zaslepeným zastáncem harémových kalhoty, z těch, co jsou tady na fotkách, by se mi na pohled líbily tak dvoje a z nich bych na sebe vzala jedny, ale...
    Dobré je na nich to, že jsou
    - pohodlný, zvláště v letních vedrech (dobrá alternativa k sukni pro ty, co sukně moc nemusí)
    - jsou velice přívětivý k nedokonalostem postavy (slovanské typy pochopí)
    (jo k jedné poznámce, co se objevila vedle v klubu - na kole se v nich dá jezdit bez problémů:-))
    KFF
    KFF --- ---
    MOUNTBATTEN: Jestli to beres jako utok, tak se omlouvam, tak to mineno vazne nebylo. Brala jsem to jen jako priklad toho, jak je tezke vysvetlovat/obhajovat vlastni vkus. Uznavam, ze "hacafrak" zni pejorativne, ale nejak jsem nenasla vhodnejsi pojmenovani:)
    Ja si tedy vsechno obleceni vybiram taky podle toho jestli je mi "prijemne na telo" (cimz vyrazuju ruzne skrabave a jinak neprijemne latky u veci, ktere by se mi jinak i libily na pohled), ale zas o prakticnosti bych mluvila spis v souvislosti s tim vedle propiranym outfitem nekam do hor (jakoze jestli neprofoukne, nepromokne atd.), nez s oblecenim do mesta, tam mi na techhle aspektech zas tak moc nezalezi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KFF: nevim,proc na mne utocis?
    Myslim,ze duvody obliby nemusi byt jen "etericky" subjektivni ("libi se mi to,nevim proc"),ale i trebas prakticke,hmm?

    Na to jsem narazela,aby priznivci mohli tem, kteri to "nechapou" vysvetlit, co je na nich dobreho.
    KFF
    KFF --- ---
    MOUNTBATTEN: Mne se nektere nasravacky docela libej, ne ty co evokujou vytahane teplaky ani ty nize hozene prusvitne haremovky teda, ale treba ty sede, co sem hazela Allopsychosis, mi prijdem celkem fajn. A proc - to je asi otazka vkusu - ty mi taky nejak objektivne nevysvetlis, proc se ti libi latex a prusvitne hacafraky vazane pod prsa, kazdy to vidi jinak a je to zcela subjektivni zalezitost:)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak ja to "nasravacky" dam do uvozovek,at to nezni tak nelibe:-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RETAL: a co tobe evokuje ten pytel mezi nohama?;)
    RETAL
    RETAL --- ---
    Proč se jim říká nasrávačky?
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    něco z mé soukromé sbírečky :)


    MADCAT
    MADCAT --- ---
    eehhh...tyhle "dupačky" pro dospělý někdo nosí dobrovolně???

    sorry, nemohl jsem jinak, našel jsem reklamu na tenhle klub u sebe v hadrách, co dělaj člověka....
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    Ja mam takovou sirku stranky, ze mi to posledni slovo v zahlavi ("internetu.") vyslo na novou radku.
    Takze pri letmem cteni registruji ze jde o kalhoty "nasravacky." Vase fotky ... kamosek, ... z ulice, ... "i z analu". :-)))
    M_ARVIN
    M_ARVIN --- ---
    MOUNTBATTEN: taky by mě nějaká obhajoba těhle "nasrávaček" zajímala. Ještě k tomu přidat brýle přes půl obličeje (které už zase tak frikulíní nejsou). A dílo je dokonáno :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Libo zlatou?


    nebo sexí?


    A prou outdoorové ženy, které touží být trendy!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam