• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNIt's Always Sunny In Philadelphia
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SUCZKER: no, nevim, jestli to nebyla nejaka chyba v matrixu, tak jsem ho uz mozna mel na disku soslej, jsem totiz stahnul prvni sezonu skrze torrent - nejakej nahodnej az tajemnej release by nejaky prase (pravdepodobne) z googlu, kvalita vsech dilu silena, tak jsme to smaznul, kdyz jsem si sosl serie 1-4, kvalita ok, ale ten prvni nebo spis nultej "dost divnej dil" tam uz nebyl... zkusim to vypatrat nekde, byl jsem ten den i trochu "unavenej" :) mozna OMN by mohl vedet...

    co jsem letmo koukal na internety, tak jsem ho solo nevidel...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    BROTHER: Ten pilot je k sehnani ??
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    PEPAZDEPA: sem zvedavej :)

    jeste si ale kazdopadne musim zúpetne splasit pilota "It's Always Sunny on TV"", sosl jsem soupravicku 4 sezon a tenhle kousek tam chybel, jak jsem zjistil :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BROTHER: Však uvidíš ve vánoční epizodě, jaké zajímavé dětství měli. Ono všeobecně všichni otcové jsou buď na potomky z IASIP gangu drsný, nebo se k nim radši nehlásej.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    plus me hodne prijemne prekvapilo, ze to, alespon podle toho, co jsem letmo vycetl na wiki, nejsou zadny loutky nalezeny na konkursu... :)

    The series was created and developed by Rob McElhenney, Glenn Howerton, and Charlie Day, who also star in the show.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SUCZKER: ten byl hodne fer, tema vajickama to muselo i celkem bolet :)) taky basket byl hodne slusnej, to samy aferka crack... s kazdym dilem vetsi narez, jak uz clovek ty hovadka trochu zna... :)

    jinak se nemuzu ubranit dojmu, ze 100% clenu gangu ma skryte problemy psychickeho razu - zpusobene nelecenymi traumaty z detstvi atd., charlieho vubec nekomentuju, ale mac a dennis, jak balili ne zrale milfky ale prezrale pani, to sem sel do kolen... stejne tak frankova vychova musela stat za to, jeho otcovsky pristup je fakt rychta... :))
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    BROTHER: JJ, to se mi taky líbí... ale získalo si mě to tím potratovym dílem ;)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    bavi me, jak se neparou s tematy, hned nazev prvniho dilu "The Gang gets racial" :))
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    pardon, ze trpim samomluvou, ale sekec mazec, behem par dni jsem dal dve sezony, na disku mam jeste dalsi dve, zacinam mit pocit, ze bych si to mel vic setrit, zarucena zabava... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    OMN: megalol :)))
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    OMN: Je to tam v Shipping Policy (vždycky koukám, jestli vůbec posílaj zboží do ČR) ;-)

    OMN: kvalitka! :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    OMN: tak to byl mazec ;)
    OMN
    OMN --- ---
    PEPAZDEPA: Wow! Super, diky! Ty prirazce nejak nerozumim...kde to vidis?
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    OMN: http://foxshop.seenon.com/detail.php?p=70421&v=fx_its-always-sunny-in-philadelphia

    Ale jsme v zóně F, takže počítej s přirážkou tak 23 dolarů. :-( Ještě je možnost objednat hromadně. (taky bych si tam asi nějaké to triko vybral :D)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    BROTHER: éóůů
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    takze lecgou bicis :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam