• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    VIRIK: Sprava tveho ignore listu musi byt prace na plny uvazek, ze? Chudak slecna sekretarka...
    Vice jak 4 roky v Eve online mne naucily se radovat z podobnych diskuzi.. jen tak dal panove.
    Nejak nemuzu z mysli vypudit scenu z serie filmu Slunce seno..., kde Valerie Kaplanova lezi v posteli, rozhazuje rukama a rve "ja chci kohouta". :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Takže tobě přijde úplně ok že někam vtrhneš, začneš nadávat na všechny strany a když se někdo slušně ozve, tak ho označíš za zmrda?
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Btw.. TSW jsem venoval urcite vice jak 3k hodin a nejakych 200E dohromady na obou acc to taky bude.. a rozhodne toho nelituju. Hra mi prinesla spousty zabavy, ktera nejaky ten investovany peniz rozhodne vynahradi. A to ze clovek poznal i nektere lidi z komunity v RL, tak to je jedine bonus :)
    Thx vsem :)
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    By virik:
    13:15:03 29.4.2017
    Tohle vymyslel naprostej pičus, kterýmu přeju ať zaživa shnijou koule.
    By obrkolodej:
    15:31:58 1.5.2017
    Ale diky, tvuj emocionalni vybuch alespon trosku ozivil zdejsi mrtve vody...

    Me prvni popichnuti k oziveni konverzace...
    Ja ti nevim, bud jsi casove nebo mentalne zmateny a nebo jsi vynalezl stroj casu? Pokud je spravne posledni moznost, tak uprimna gratulace a doufam, ze patentovi urednici budou mit z tvych urazek taky radost, jako my zde.
    Preji hezky den
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Můžeš, prosím, linknout kde jsem já na tebe "ukazoval čúrákem" a nějakou Kolodějovu "arogantní odpověď plnou narážek"?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: za co, proboha? I takhle je jen v base line TSW contentu na par plnohodnotnejch titulu, i kdyby to mel clovek hrat jen jako single. A jeho kvalita strci do kapsy lecco.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: tak klice asi nejspis byly i na ruznejch resale sitech. Ale TSW bylo jak na Steamu tak u Funcomu v rade akci, takze dostat to za pakatel nebyl problem ani oficialni cestou (kupoval jsem to par kamaradum jako gift misto doporuceni, takze vim o cem mluvim)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Psychotický záchvat by Virik (tm), nestarnúca klasika :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Zapomenul jsi na ZEN! ;-)
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Nic nelajkuju (a ani psa jmenem Lajka nevlastnim...)
    Myslim, ze to hysterceni.. ne li jeste vic je vcelku presny popis..
    Btw.. pokud rozhazujes v textech curaky na kazdou stranu, tak se nediv, ze se tak k tobe chovaji i ostatni :)
    Tento thread zacina pripominak cirkus.. ne li dokonce kohouti zapasy, takze nejvyssi cas si pripravit dalsi popkorn...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    notak klid ne :D, promazte se
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Prosím?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Ale, kdepak sem na tebe ukazoval?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Neber si mě do huby, hulváte.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: ale já nejsem proti obnově tý hry, zlepšení kombatu a podobných věcí. Mě se nelíbí jak mi to FunCom sdělil, a jak to odporuje jeho předešlýmu postoji a slibům.

    btw. ono šlo to platit i neoficiálně, či-co?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GANDHI: Myslím, že "převést postavu" znamená mít v Legends nooba se jménem tvé postavy a pár najkoupenejma věcma.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ale no tak - ja mam v TSW bezmala 800h. Kdybych do toho mel nacpat tech tvejch 200E furt mi to vychazi jako lepsi pomer hodin zabavy za euro nez u beznyho titulu (a to jsem si jist, ze jsem do toho nacpal mnohem min a zcela oficialni cestou)

    s tim prevodem je to nejaky podivny - co jsem pochopil tak system rozvoje postavy bude stavenej uplne jinak, takze si neumim predstavit jak by chteli zajistit kompatibilitu, pokud nemluvime tedy jen o vzhledu postavy:) Jinak bych si samo pretah svyho Panoptic Core
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    FunCom: nemáme peníze, chceme se starat o hru co hrajete, ale potřebujeme pomoct
    hráči: OK – platíme
    FunCOm: furt to nestačí. Chceme tu hru rozšířit a vydáváme do ní další obsah, ale bude dražší...
    hráči: OK, platíme
    FunCOm: furt to ještě není úplně dobrý, co předplatné?
    hráči: jojo, platíme

    FunCom: Děkujeme za vaše peníze. Rozhodli jsme se na vaši hru vyprdnout a vydáme nový titul. Do něj vysosáme obsah té vaší a nabídneme ji jako úplně novou. Můžete si převést jednu postavičku, pár věcí a titul. Za ostatní věci samozřejmě zase zaplatíte. Hezký den.

    Obrkoloděj a Axtheb: prosím, ošukejte nás ještě do druhý díry, tohle bylo málo.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Uklidni se.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    No to je právě to, že to fakt normální ani běžný není.

    A označit mne za hysterika je dost za hranou, od debila, kterej považuje tohle náhlý a podvodný jednání za normální (což samo o sobě vypovídá, navíc když dodá že on sám toho kolem sebe má hodně, dá se předpokládat že se ho sám dopouští a proto ho bagatelizuje). Jen darebákovi nevadí darebáctví a napadá ty, co se jim to nelíbí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam