• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    REINITA
    REINITA --- ---
    ha, tak je to přece jenom investigativní quest. A jmenuje se Immersion. :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: ano, máš pravdu, zjevně se mi plete víc věcí dohromady. :) To, co sháním, je podle mě ten quest v Egyptě v táboře Orochi. Akorát asi bude klasifikován jako sabotážní a ne jako vyšetřovací, protože ve vyšetřovacích jsem ho (zatím) nenašla. Každopádně díky za hint, zkusím to nějak pohledat na TSW wiki.

    naprostý souhlas, zprasili to úplně zoufale.
    taková krásná hra to byla... atmosféra, příběhy, setting... ach jo.
    JONY
    JONY --- ---
    REINITA: nepletou se ti různé questy? V creepy baráku byla ten chain quest s rádiem a to byla halloween speciálka. Jedna dlouhá textovka začínala úplně nevinně, ale už si nepamatuji kde přesně. imho v Egyptě u toho Orochi tábora, na kterého neustále útočily ty hordy kultistů a přes celý quest chain si se dostala do Tokya. Ale už je to dávno a sám nevím, jestli náhodou potom nedali ještě jeden podobný do Tokya. Ten imho začínal někde u té herny v Tokyu a nakonec tě zavedla do creepy opuštěné budovy a dozvěděla si se u té tajné franci lidí, co mají schopnosti a nejsou v žádné frakci.

    Téhle mmo je škoda. Funcom to úplně manažersky prosral.
    REINITA
    REINITA --- ---
    zdravím všechny,
    chtěla jsem se zeptat, jestli se tu najde někdo, kdo by si pamatoval, jak se jmenoval takový ten quest chain, který byl vlastně textovou adventurou (přes takové ty terminály).
    Podle popisu místa člověk musel najít dané místo ve hře, tam získal další nápovědu apod. Myslím, že to mělo finále v nějakém creepy baráku.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    DWAY: jo ted je to velky spatny. Tyjo koukal jsem ze i ty Vampire The Masquerade asi odloží/zruší. Tyjo je ještě něco s podobnym settingem a neni to uplna kravina ? :D :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    BIMBAS: ja to nedávno resil s kamosema, ze to byvalo dobre a pak se podival na steamu a podle recenzi to vypada ze tu hru brutalne posrali.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BIMBAS: Já nedávno došel ke stejnému závěru, akorát s Anarchy Online :) AFAIK náhrada není ani pro jednoho z nás.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Píšu skoro o 2 roky po posledním příspěvku. Slušný :) Jak to ted vypadá se hrou ? Máte někdo info o podobném projektu? Osobne neznam mmorpg ktera by me settingem sedla vic ale už je to stary...
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    DANAKETH: já bych aji
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    Ahoj,

    Kdo by měl chuť se po létech trošku vrátit do starého TSW než úplně zavřou servery?
    Sice budeme mít vcelku silné postavy, ale podle mého si budeme pamatovat tak polovinu mechanik, postupů a příběhů.
    Přiznám se, že mi SWL zatím k srdci ještě z daleka, proto bych si dal trošku nostalgie.
    Představoval bych si formát občasného večerního/nočního hraní s pravidelností ne víc než jednou týdně. Nějaký ten společný dungeon, lair nebo pak třeba i raid. Co vy na to?

    Napište jak to vidíte, případně dejte palec nahoru a bude s vámi počítáno.

    PS.: pokud sem naházíte herní jména, která jsem tutově zapomněl, tak si tím ušetříme spoustu práce
    PPS.: Máte někdo klíč nebo account, na kterém nehrajete a byli byste ochotni jej vyměnit za pár piv nebo darovat? Klidně i víc (měl bych pár nových rekrutů a získat v současné době klíč je trošku "oser")
    PPPS: Hezké vánoce
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SADAKO: Imho zdá, Halina má vyšší hlas a brutální přízvuk.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JONY: OMG, shut up and take my money!
    Hmm, se mi to zdá, nebo na konci slyším (my son made to the stars etc.) Halinu Ilyushin?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: solidni - takhle nejak bych si predstavoval sequel Event Horizon:)
    JONY
    JONY --- ---
    Nová hra z TSW/SWL universa

    Moons of Madness - Announcement Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=kSdfZCj7dg4
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Se mi úplně připomněl Blue Ridge Mine
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    GANDHI: To je presne ona dekuji moc :-)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ahoj .. chtel sem vas poprosit v TSW sla sehnat mikina od krve .. prosim mate nekdo jeji obrazek ?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    ALONSY: vtip je v tom ze k endgamu se dostanes v podstate na tom lvl 50. Kdyz clovek plati predplatne, tak se da docela jeste rozumne dohrabat k ELITE 5, kde jsou trochu jine mechaniky v dungeonech, ale je to v podstate porad to same dokola
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam