• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVELXRLXR nova diskuze - OT povoleno :))

    Verejna diskuze zamerena hlavne na hudbu, LXR akce, sety, fotky atd...OT v rozumne mire povoleno:))






    Pristi akce LXR sound systemu nebo Djs:
    něco bude :)

    STAY TUNED!
    rozbalit záhlaví
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: mno u me je to podobny :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DAVELXR: to by bylo supa, ale až budu doma....tak bych tě s tim někdy zavotravoval, jestli ti to neva...

    Jak znám jiný DJs tak od z fáze chystám je k fázi nahrávám dost dlouhá cesta:):) Takže se zatim netěšim....
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: no na venkovky klidne :)) jiank ti tedy muzu poslat ten set v 320kbps, to uz bude urco lepsi..a chystam PsyTest vol. 2:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DAVELXR: to když tě takhle chválim tak bych mohl mít na Luxorácký venkovky vstup zdarma ne?:):)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    zas tak hrozný to neni, ale já ho mám v "oblíbenejch" tak jsem ho chtěl mít co nejlepší...ale zase ne tě s tim nějak votravovat...bylo to v nadsázce...
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: a eset k tomu setu..to zni ta mp3 opravdu tak spatne? me to tady hraje fajn na to ze je to 128kbps..
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: tak Metro bylo dlouho dobu bez soundu, uz se jim konecne vratil, takze by to mohlo vyjit :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DAVELXR: to by mi tady ten pracovní počítač asi zkolaboval, ale i tak díky...

    ale vážně: kdybyste se zase jednou dohodli tak by to bylo myslim nicebeautiful...

    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: mno treab jednou bude comeback v tomto slozeni..ale asi to nebude 2-4.10 :))

    jiank ten Psytest je ve 128kbps, ale muzu ti ho poslat klidne ve Wavu estli chces, akorat to ma 700MB :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    další přání soon....:):)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak já bych si přál abyste udělali akci s Cabaretem a Metrem jako za starejch časů...a volno v práci mám ten víkend 2-4.10:):)

    jo a aby Dave nahrál ten Psytest na web v lepší kvalitě...

    to je pro zatim všechno:):):)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    :-))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Mily jezisku,chtel bych aby snupstanc vzal cert a luxor hral zase poradno tééňo.A pak bych taky chtel spoustu bananu.Byl sem letos moc hodny a ani smidru sem si nedal.
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    FANTAIL: ja du fandit voe! :))

    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    TEKKIT: kdyz to nebudou prudy tak klidne :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    hele můžou se sem psát i přání co se týče Luxorsystému? něco jako kniha přání a stížností?
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    BLEELXR: my jdeme a volal i mini, že by šel :-)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    BUTCHER: cy voe mazec s tim prasetem :)) skdoa ez sem se to dozvedel dneska az..
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    doufam, ze predvedou nejakou show, minule zpevak prijel na podium na praseti a nechal ho tam pak litat v hotelu pupp ve varech :)

    BLEELXR: tam uz to mam davno zamluveny :P)
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    BUTCHER: to jo no,ale nejlepsi flek odkud to sledovat je na terase toho nobl baru kde maj 3ku vody za kilo :)) to vidim na bazante s morganem nazadech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam