• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVELXRLXR nova diskuze - OT povoleno :))
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    LXRMINI: jj to chapu:)
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    LENNYSGC: j, víc bych se v tom nešťoural, jde mi jen o ten přístup... táhneš se tam s gramcema, mixákem, playerama, deskama...atd...dlouho sem se s tim nikde nesetkal... tak možná proto ;)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    LXRMINI: hmm fer pristup koukam:))
    WRACH
    WRACH --- ---
    LXRMINI: o koho se jedna?
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    LXRMINI: trochu me to taky zamrzelo ale co tak sme si aspon zahrali bylo to docela v pohode :)koneckoncu sme si taky ty trikila mohli vybrat na vstupu ze:)jinak ja kdyz sem pak platil za listek tak mi nepocital asi stopade...ale jak rikas priste predem domluvit:)
    DJSMAJLO
    DJSMAJLO --- ---
    LXRMINI: Koukám že to z tebe muselo ven :) taky mě to sere a o to víc že on takovej zmrd neni nechápu ... lidí je škoda ale soboty už v učku fakt neplánuju :) btw dík kluci že ste snáma udělali párty :) přístě vemem nějaký bitchiz :)
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    inak včera v Mladý Bouli U-TURN celkem fajn mejdan, lidí teda poskrovnu ale atmosféra přátelská, jen mě strašně mrzí že týpek co si nás tam pozval nám když sme skončili nechtěl dát ani na benzín a malý občerstvení co na začátku přines v podobě tří piv napsal kámošovi na lístek - ehm trochu trapas, o to větší že ho známe... velmi se k hlásil k tomu jak jezdí k Davidovi pro desky a na Luxor party apod :((

    ...když pak řek že fakt nemůže šéfovi šahat do peněz (a šlo o tři posraný kila na benzín aby sme na tom aspon nebyli škodný) jevil se mi trochu jako hyena co se bojí o dýžka... no nic - příště předem domluvit ;)
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    PSYLA: old school od Roniho :) doporučuju "ultra obscene" a "rancid"
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    PSYLA: junglik takovej no
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    EDDRUM: prosim te ja mam problem s tim ze chci vsechno skatulkovat...jak tohle zaskatulkovat pls?
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    PSYLA: znam:-)co s nim?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    znate projekt breakbeat era?
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    uz je to stejne pryc .)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    HRABOITLXR: rek kdo? :))
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    DAVELXR: bossi toto patri na trziste!
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    Prodám 2 repro stojany Soundking DB066B

    Výška 1180-1800mm, max. zátěž 50kg, průměr tyče 35mm, černá barva, velmi dobrý stav, používané pouze ve studiu..

    Můžu přidat zdarma držák na studiové monitory (nebo spíš jakékoliv), který je nasazen na tý tyči > není potřeba vrtat do bedny hnízdo na tyč :)

    cena:1000kč

    cena za oba dva!
    DUFFLXR
    DUFFLXR --- ---
    EDDRUM: nene..porat se da tak 10000 usetrit :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    EDDRUM: cheche :))
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    mam uz svuj stanek:-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam