• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVELXRLXR nova diskuze - OT povoleno :))
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    :-DPRIPOMINAM

    pozvánka+.jpg (746796 B)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DAVELXR: jo ale je podle me lepsi mit CD a na nem max 5 tracku nez flashku s 300 trackama a pak v tom se hrabat jak kokot a hledat to co chces zrovna:-))
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    halo halo vyzyvam vas vsechny komu se libi letak na X-massacre aby pro nej zahlasovali ve Flyer Superstar! :))

    cislo 6 v barevne sekci!

    [ ČeskoSlovenská FlyerStar ]
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    PSYLA: no a ne? :) Pioneer CDJ 2000 is da fjůčr :))
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    DAVELXR: ale no tak:)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    LXRMINI: hehe to jo no :)) CDcka uz dou ted do prdele, uz se pouziva vetsinou USB na ktery se toho vejde stokrat tolik :))
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    HRABOITLXR: mno to jo no, ale vynil si doma asi nevypálíš v počítači za 10 let až se ti pojebe že? a až budem cucat tu plzeň tak myslim cd/mp3 bude středověký médium ;)))
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    HRABOITLXR: ja tady ale nehajim CD..ani nahodou :) vinyl je best a vzdycky bude..ale MP3 ma o 100% vice moznosti..a fakt uz si desky kupovat nechi..uz takhle v nich mam takovy jmeni ze bych mel mozna barak misto toho :))
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    LXRMINI: tebe to nikdy moc nebavilo co ja vim,ty mas v krvy klacky v kyblu.jen si tenkrat mel chvilkove obdobi:))
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    DAVELXR: lolek jses ty:))
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    LXRMINI: si to vygoogluj a uvidis,cd je sracka.mame doma desku 1952 a hraje tak jsi schovej cd a az budem dedci na zaprazi cucat plzen a vzpominat na mladi tak uvidis
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    LXRMINI: tak to se mi pak ozvi:)jo hele vem mi kdyztak ty breaky jaks mi nabizel do kina v sobotu ....myslel sem ze bys mi je moh zapujcit domu abych si neco vybral estli by to teda slo:)co?

    DAVELXR: z toho co sem ti psal do posty asi nic vid? :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    BLEELXR: hmm tak todle prave vubec nechci..na co to tomu cloveku pak je? ja nejsem zadnej sberatel ale dydzej voe! :))


    HRABOITLXR: lol :))
    LXRMINI
    LXRMINI --- ---
    HRABOITLXR: jooo... taky budu prodávat, nechám si tak 70 placek a zbytek pude po 50ti korunách do piči... nebaví mě to poslouchat natož hrát... MP3 teda moc nefandim, ale to že vynil vydrží dýl si nemyslel vážně ne? :)
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    DAVELXR: cim vic tim lip,deska vydrzi klido 50let,cd sracka po 10letech odchazi data do prdele.kvuli snizeni ceny bylo stribro nahrazeno necim jinim a to ma ten dusledek:))
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    ses lama :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    ste blby nebo navedeny? :))

    Pisu ze mi toho tady este zustalo tolik ze muzu hrat tekeny 3 dny v kuse:)

    chtel bych aby mi pak zustalo cca 150 mejch oblibenejch desek ktery si necham :)

    fakt nevim na co mi je skoro 600desek :))
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    DAVELXR: hm zradil vinyl a jede MP3 :))
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    DAVELXR: skončils frajere .... píšu mínus :-)) ... mno každopádně asi se zaskočim juknout co se ti doma nevešlo na poličku .-)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HRABOITLXR: u me taky,ted uz to budou urcite jen naky brejky a teply hausy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam