• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVELXRLXR nova diskuze - OT povoleno :))
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    BLEELXR: no spis to vypadalo na toho druhyho typka, mladej Zemla ze sebe nevydal skoro ani hlasku :)) ale jinak fakt dobrej napad rek bych ze se to chyti..lidi sou magori :)
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    FAUSTEKK: to uz tu bylo a nastesti to nak nedopadlo :))


    HANY_BANY: zalozit si novou samozrejme muzou ,ale budou podtim zas ty samy lidi takze je zas rozpustej.
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    DAVELXR: njn ale už je tady aspoň precedenc pro příště ... tak mě napadá nezaložíme taky politickou stranu? :-)) něco jako free23 nebo tak nják? :-))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DAVELXR:
    EDDRUM:
    HANY_BANY: ale aspoň se jim to všechno trochu zkomplikovalo a jejich rozpočet na kampaň to určitě aspoň trochu zvětší...je to lepší než kdyby se nedělalo nic ne?
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    rikali ze ji zalozej co nejdriv a v kvetnu uz s tou novou pujdou do voleb..zmrdi..
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DAVELXR: presne no...
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    BLEELXR: hmm stejne je to na nic zalozej jinou no..
    BLEELXR
    BLEELXR --- ---
    musel to vzit dorukou ten nejvetsi parchant ,ale melo to sve ovoce :)
    Nejvyšší správní soud rozpustil Dělnickou stranu
    http://www.novinky.cz/domaci/192375-nejvyssi-spravni-soud-rozpustil-delnickou-stranu.html
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    EDDRUM: To mi to moc neulehčíš...:-) Se zase zaseknu a v sobotu se za mě kluci budou stydět...:-) Ale aspoň cestou stačím posbírat nějaký lidi...:-) Komunikaci přesouvám do pošty...;-)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DJCARAMBA: parada:-)no asi kolem pul 11
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DAVELXR: vzdyt ano:-)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    EDDRUM: si to vem do auta, uvidis jak se ti pekne pojede :)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    EDDRUM: Vím a chystám se...;-) Kdy tak dorazíte? Musím se "šetřit" na sobotu a ještě kámoš otvírá novej klubík, tak mám účast "povinnou"...:-) Tam toho teď bude víc jak v Pze...:-)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DJCARAMBA: v patek hrajeme s Electromem v Beroune:-)Stav se jestli budes mit cas:-)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DJCARAMBA: mas fajn job:-)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    EDDRUM: A co bys tam chtěl taky celou dobu dělat, než být na nyxu, poslouchat music a když už tě to neba, tak "obtěžovat" holky od vedle...:-)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    DJCARAMBA: tak jestli v praci muzes poslouchat musik:-)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    EDDRUM: K pracovní "nudě" ideální... Akorát se špatně odchází na kafe a na cigáro...:-)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    ty vole to abych si udelal 3hod casu:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam