• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: takze se muzeme ve stredu stavit s Komandem? ^_^
    DARION
    DARION --- ---
    Od pondělí opět normálně otevřeno, od 13:00 do 18:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Nemoc mi stále nepolevila, takže v pátek bude zavřeno. PArdon.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DARION: Už se na vás těším, doražte v mocných zástupech. ;-))
    DARION
    DARION --- ---
    Dobrá zpráva - ve čtvrtek (tedy zítra) za mě v Krakatitu zaskočí Gobers. Bude tam normálně od jedné do 18:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Velmi se omlouvám - mám chřipku. Zavřeno do konce týdne.
    Pokud by někdo chtěl zaskočit, do pošty, prosím.

    (Ti, kdo v úterý byli v Krakatitu, by měli najet na vitamíny. Už chápu, proč jsem byl tak mimo...)
    DARION
    DARION --- ---
    Jsem lama. Zavřeno z vážných rodinných důvodů bude ve středu 27.1.
    V úterý normálně otevřeno.
    DARION
    DARION --- ---
    V úterý 26.1. bude Krakatit zavřený, pokud se nenajde záskok. Vážné rodinné důvody.
    DARION
    DARION --- ---
    Včera v Krakatitu někdo nechal MP3 přehrávač. Zájemci nechť mi ho popíšou do pošty.
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, budu! Tenhle týden už normálně v provozu.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DARION: Myslíš, že budeš ve středu v Krakatitu? bych se šla učit před přednáškou. Díky :-)
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí nakonec zaskočí Wang a bude tam po celou dobu obvyklé otvíračky. Buďte na něj hodní!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden skutečně neotevřu (pokud se nenajdou hodní lidi na záskok - ale vzhledem k mému vyhlašování absence tam stejně asi moc lidí nedojde, takže by si asi museli přivést i vlastní klientelu). Termíny mi hoří a koníčky musí jít stranou. Doba je zlá a... no, však to znáte.
    DARION
    DARION --- ---
    Moc se omlouvám, že to říkám až teď, ale dnes (v pátek 8.1.) klub Krakatitu neotevřu. A zřejmě ani většinu příštího týdne. Musím něco udělat se všemi těmi otevřenými překlady.

    Šiřte to dál, prosím, mezi lidi, co by tam eventuelně mohli přijít.
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu bude otevřeno déle, alespoň do desíti. V pátek bude Pevnostcon, takže hodně zvažuji, že neotevřu. Navíc mám moc práce na překladech... Ještě sem napíšu.
    DARION
    DARION --- ---
    Ahoj, tenhle týden už je otevřeno. Jen ten obchod vedle, kterým se prochází dovnitř, je zavřený, takže je zamčená i ta mříž a musíte se na mě dozvonit i během celého dne.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ahoj... Bude tudle stredu Krakatit funkcni? Zase bychom se tam slezli s Komandem...
    DARION
    DARION --- ---
    Tu párty předpokládám celkem živelnou - kdo přijde, přijde.
    Otevřeno mám od 13:00, po zavíračce knihkupectví (což je teď před Vánoci 19:00) budu pro lidi chodit dolů před roletu, když mě prozvoní na 605 883 247. Zkusím také koupit nové baterky do zvonku, takže zase zkoušejte roletu nadzvednout a zazvonit na zvonek, který bude viset na klice.

    Končit budeme, až se nám bude chtít.
    DARION
    DARION --- ---
    Předvánoční párty v Krakatitu večer v pondělí 21.12., všichni zváni! Až se z toho vzpamatujeme, slavnostně zamkneme klub Krakatitu až do Nového roku. (Pozor, to není to samé jako knihkupectví Krakatit!)
    DARION
    DARION --- ---
    SEBEL: To nic, Pavouku, to jejich je mnohem důležitější. :) Krakatit má stejně omezenou kapacitu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam