• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Omlouvám se, ale je mi tak špatně, že dnes prodloužená otvíračka odpadá. Trochu jsem se překřtil...

    Opravdu moc se omlouvám - zvlášť za to, že to říkám tak pozdě. Myslel jsem, že to zvládnu...
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:
    Pondělí - Darion, do 18:30, déle podle chuti.
    Úterý - Genevieve, POZOR - křest Daemonicy proběhne od 17:30 do 18:30, načež se přesouváme do http://www.l8club.cz . Jinak řečeno, tentokrát NENÍ prodloužený úterek v Krakatitu!
    Středa - Genevieve, prodloužená otvíračka do deseti minimálně.
    Čtvrtek a pátek - Genevieve, do 18:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Promiňte, všichni, ale brutálně jsem to tu promazal.

    Připomínám, že v pátek jsou Vlkovy narozeniny, takže to tu bude žít do pěkně dlouho - a v úterý je křest Daemonicy, od 17:30.
    DARION
    DARION --- ---
    MAIMONIDES: Kdybys počkal o půl minuty déle, tak jsem ti stihl otevřít, a když nadzvedneš tu roletu, tak je tam většinou pověšený zvonek!
    Viděl jsem tě na rohu, jak zahýbáš a mizíš, a řval jsem za tebou - ale neslyšels.

    Pro všechny: Seběhnout dolů chviličku trvá, protože ne vždycky mohu hned všeho nechat a letět. Když pod roletou visí zvonek, jsme tam. A když se podíváte nahoru a vidíte otevřená okna, jsme tam!
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Ach jo, nechcete dát někam vedle rolety diskrétní zvonek? Dnes v 18:45 jsem se vypravil do klubu, ale všechny rolety byly zavřené a telefon se vypnul nedostatkem energie po druhém zazvonění na Dariona.. :(
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, je to tu. Hovězí je v žaludku.

    Všichni jste zváni na křest, který proběhne příští úterý 29.6. nejprve v klubu Krakatitu, od 17:30, načež se (kolem 18:30) přesuneme do L8 klubu link:http://www.l8club.cz, kde bude sláva pokračovat.
    V L8 klubu cca od osmi vystoupí kapela Sukuba, v rámci jejíhož programu knihu pokřtíme podruhé.
    Čepovat se bude pivo Démon! (a Plzeň také)
    Během obou křtů bude k dispozici speciální číslovaná stříbrná série, která byla vydána v počtu pouhých 133 kusů.

    DARION
    DARION --- ---
    Ve skutečnosti proběhne křest na obou místech. Bude to takový křest trvající celý den!
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    VAMPYRCIK: krst samotny je od 17:30 v Krakatite, party na oslavu je potom neskor v L8 :)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    huhly doufám že nejsem moc OT ale neříkal jsi že ten křest bude v L8?
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden provoz jako normálně, úterý a středa prodlouženo.

    V pátek slaví Vlk narozeniny! Akce začne někdy od šesti a bude pokračovat přinejmenším do půlnoci.

    Příští úterý 29.6. od 17:30 křest prvního dílu Daemonicy, mé knihy
    (viz www.straky.cz) - všichni jste zváni!
    DARION
    DARION --- ---
    Připomínám zítra od 17:00 křest Marka Stonea spisovatele Míly Lince v Klubu Krakatitu.

    Pokřtíme, popijeme, kulturní vložkou vyplníme (zazpívá fenomenální dětský chlapecký chrámový sbor Mikuláše Dačického z Heslova ze svaté Barbory v Kutné Hoře).

    Těšíme se na vás!
    DARION
    DARION --- ---
    Zdravím, jsem zpět, takže se vracíme do normálního stavu - úterý a středa prodloužené otvíračky. Rád vás opět uvidím!
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    umíte i psí chlupy? :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    _OZZY_: správně :-)
    Po - Gen
    Út - Daysir
    St - Charlez
    Čt - Gen
    Pá - Charlez
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    GENEVIEVE: hurááá! Dneska tam jses ty?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Určitě Vás potěší, že máme opět mixér, tedy koktejly jsou opět v Krakatitu :-)
    ROGGY
    ROGGY --- ---
    DARION: od pěti :-) ale možná budeme improvizovat :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Dvě informace o křtech:

    V úterý 15.6. bude Míla Linc křtít svého Marka Stonea. Tuším, že od 17:30.
    V úterý 29.6. budu já křtít první díl Daemonicy - Hovězí v žaludku, který se jmenuje Pekelný nářez. Kniha vyjde cca za tři týdny. Také od 17:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden (24.5. - 28.5.) běžná otvíračka, prodloužené úterý a středa.

    Poté však POZOR!

    Odjíždím na dva týdny na Krétu (29.5. - 12.6.), takže otvíračky budou pouze od 13:00 do 18:30, i v úterý a středu!
    DARION
    DARION --- ---
    Příští týden normální provoz, úterý a středa prodloužená otvíračka.

    K deskové hře Dominion budeme mít další doplněk (Alchemy), takže si ho můžete přijít vyzkoušet!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam