• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    DARION
    DARION --- ---
    SIHAJA: To zní fajn! Snad budu mít čas si to zkusit! :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    V úterý s sebou beru Space hulk - Death Angel (karetní pro 1-6 hráčů)
    Nejspíš budu v Krakatitu tak od půl páté do půl sedmé.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    do kdy bude vystava korzetu?
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí vás obslouží Shaika.
    V úterý Daysir (kromě deskových her nastane i Slavenova oslava narozenin, otvíračka do velmi dlouho).
    Ve středu bude další prodloužená otvíračka a Shaika.
    Čtvrtek a pátek budou zřejmě normálně, obsluhující zatím nevím - možná já.
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek a v pátek obsluhuji já. Pokud bude hodně lidí, prodloužím zavíračku.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Odpoledne dorazím a donesu s sebou Dixit. Doufám, že si někdo zahraje se mnou.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden normální provoz.

    Úterý deskové hry, prodloužená otvíračka.
    Středa Komando, prodloužená otvíračka.
    DARION
    DARION --- ---
    Klub Krakatitu prodělal zásadní proměnu na výstavní síň a všude po stěnách teď visí korzety a fotografie korzetů! Neváhejte a přijďte se pokochat!

    Za chvilku začneme s úvodní slávou (třeba to ještě stihnete?), ale pokud nemůžete dorazit, výstava bude trvat nějaký ten pátek!

    Pokud dorazíte po 18:30, zvoňte na zvonek, který je pověšený na dveřích knihkupectví. Musíte nadzvednout roletu.
    DARION
    DARION --- ---
    V úterý bude prodloužená otvírací doba a hraní deskovek.
    Ve středu tentokrát máme něco speciálního: V 17:00 začne výstava korzetů, jejichž autorkou je Annique. Úvodní akce bude trvat cca do 18:30 - poté budou korzety vystaveny ještě nějaký ten pátek. (Přesné trvání upřesním). Stejně jako vždy ve středu bude pak otevřeno cca do 23:00.

    Ve čtvrtek je svátek a klub bude zavřený. V pátek zřejmě bude dovolená.
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí - obsluha já.
    Úterý - Daysir, deskové hry, prodloužená otvíračka.
    Středa - Shaika, prodloužená otvíračka.
    Čtvrtek a pátek - normální otvíračka do 18:30, obsluha ještě uvidíme.
    DARION
    DARION --- ---
    Takže je to tak - v pátek bude zavřeno!

    Dnes, tedy ve čtvrtek, obsluhuji v Krakatitu já. Otvíračka podle zájmu mírně prodloužená, cca. do osmi. (Ale pokud tu v půl sedmé budu sám, tak zavřu rovnou.)
    DARION
    DARION --- ---
    Úterý Daysir a prodloužená zavíračka, středa Shaika a prodloužená zavíračka, čtvrtek zatím asi já.

    Pátek je poněkud problém kvůli Necamelotu - všichni na něj asi jedem. Je možné, že pátek bude zavřeno.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    DARION: Jj, byl tam.
    DARION
    DARION --- ---
    Ahoj, jak jsem odjel mimo Prahu, tak jsem to tu zapomněl zkontrolovat. Každopádně tam měl být Charlez - tak snad byl. :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    budete tam zítra od jedný?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hm.. jako rosnička by ses pomalu uživil, předpovídáš moc hezky :)
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí Olaf. V úterý Daysir, prodloužená otevíračka. Ve středu Shaika, prodloužená otevíračka. Ve čtvrtek Olaf. V pátek zatím nejasno.
    DARION
    DARION --- ---
    Takže ano, tento pátek bude otevřeno přinejměnším do devíti. Pokud to bude zajímavé, tak déle.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak to se na tebe přijdu podívat :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Čtvrtek mírně prodloužená zavíračka (podle zájmu), obsluha já.
    Pátek - nejspíš to samé.
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes je klub zavřený.

    Ve středu prodloužená otevírací doba se Shaikou. Pozor, Shaika nestihne otevřít v jednu a přijde až ve 14:00.

    Čtvrtek a pátek bude normální otevírací doba. Buď tam budu já, nebo někdo jiný. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam