• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Čtvrtek a pátek si vezme Gordhart.
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí vás obslouží Shaika (pokud jí bude dobře, jinak asi já), normální otvíračka. V úterý Daysir a ve středu Shaika, prodloužená otvíračka. Ve čtvrtek a v pátek normální otvíračka, obsluhu ještě dám vědět.
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí vás obslouží Olaf, normální otvíračka. V úterý Daysir a ve středu Shaika, prodloužená otvíračka. Ve čtvrtek já, mírně prodloužená otvíračka a večer v zásadě uzavřená sešlost autorů. V pátek normální otvíračka.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ZAPPO: já a shaika.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Je dneska někdo (ideálně právě teď) v Krakatitu?
    SIDDIG
    SIDDIG --- ---
    na hru space hulk - death angel jsem celkem zvědavý, tak se na chvíli v šest objevím. Jinak pravidla v češtině přikládám:

    space-hulk-death-angel-the-card-game-pravidla-cz.pdf (3697987 B)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak dneska zkusím zase vzít space hulk - death angel a doufám, že si to někdo se mnou zkusí zahrát s tím, že u toho budeme studovat pravidla...
    DARION
    DARION --- ---
    Pardon za pozdní ohlášení. Pondělí proběhlo normálně, stejně tak budou čtvrtek a pátek (zavíračka v půl sedmé). V úterý deskovky do pozdních hodin, ve středu taktéž prodloužená otvíračka.
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    A dost! :-)
    Tohle je brutální a nelítostné!
    DARION
    DARION --- ---
    Petrius: "To si jako myslíte, že po šesti panácích budu chytat pomeranč?"
    Úterý v Krakatitu.
    Příští týden: Ananas.
    DARION
    DARION --- ---
    Výborně - takže úterý a středa bude normálně otevřeno (prodloužená otvíračka), ale v pondělí, čtvrtek a pátek zavřeno. Od dalšího týdne tu zas bude normálně.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    aha. ja chtel pondeli. tak snad to stihnu v utery.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: tak na Komandu to vypada, ze bychom se chteli stavit ^_^ (zatim se hlasi 5 lidi)
    TARI
    TARI --- ---
    já bych se asi taky zašla socializovat
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    úterý mám v plánu :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Hodně zvažuji "podnikovou dovolenou" v prvním týdnu ledna. Prosím o vyjádření, zda hodláte přijít v úterý a ve středu.
    (Pokud by bylo středeční Komando a Herní úterek, tak otevřeme - ale asi pouze na tyto dny).
    DARION
    DARION --- ---
    Klub Krakatitu se s vámi pro tento rok loučí, uvidíme se po Novém roce! Všechno nej atd., znáte to.
    DARION
    DARION --- ---
    Je to v plánu.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    DARION: proc to nedat rovnou do zahlavi?
    DARION
    DARION --- ---
    Pro jistotu to zkusím velkými písmeny. Prosím, neignorujte:

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam