• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DAYSIR: Nemusíš to hrotit, jestli se to nehodí tobě, potřebuju jen v Krakatitu něco nechat Natálce. Místo polední pauzy ve dvanáct se tam můžu klidně stavit i po práci v pět. :)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: kolem poledne nebývá, každopádně tam můžu přijít. Budu tam tak ve 12...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Bude dneska kolem poledne otevřeno?
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, 21.6., tedy v úterý, bude mít v Krakatitu oslavu narozenin Vlk. Akce je otevřená. Těšíme se na vás!
    2H3
    2H3 --- ---
    21.6. počítám s oslavou mých narozenin, tak přijďte.
    LONWENIEN
    LONWENIEN --- ---
    KLAIR: Zrovna tu sedím a je tu plno:)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Denska bych do Kraka vzal Age of empires, delší ale docela jednoduchou a variabilní hru. Prostě moc dobrou. Doufám, že se nikdo přidá a že jsem si jí nevzal zbytečně...
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    KLAIR: A někteří jsou fyzicky velmi unavení a dohánějí doma resty.

    Nicméně během týdne se tam určitě zastavím, absťák trochu mám...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KLAIR: bohuzial niektori z nas si nemozu dovolit ten luxus sedenia v hospode, ked maju byt v praci :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    přátelé, zklamali jste mne.... jaktože v Krakatitu skoro nikdo není? tady má být narváno a má se tu povídat a hodnotit....
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    dovalí ještě někdo dneska na nějakou deskovku nebo to mám balit?
    DARION
    DARION --- ---
    Příští týden je Bezkrálí - larp, který organizuji. Proto nebude možné, aby v úterý a ve středu bylo otevřeno déle a ve čtvrtek a pátek nebude otevřeno vůbec. Tedy otevřeno Po-St do 18:30. Omlouvám se za komplikace. Další týden návrat k normálu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ZAPPO: Shaika, Fionor a já.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    ZAPPO:
    všude knížky
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Jak to dneska vypadá v Krakatitu?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Dneska beru do Krakatitu Ghost Stories http://boardgamegeek.com/boardgame/37046/ghost-stories

    Budu tam tak od půl třetí.
    VACKY
    VACKY --- ---
    V pondeli jsem v krakatitu asi nechal nabijecku od notebooku. Budte na ni hodni, ja se pro ni vratim :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    GORDHART: tak nakonec v Krakatitu budu. Cca. ve dvě.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Včera v bytě pod náma hořelo a tak je dost možné, že se nedostanu do Krakatitu (budu to doma dávat do pořádku). Ani teď to přesně nedokážu říct, zkusím se tam dostat, ale máme tady práce na několik dní.
    DARION
    DARION --- ---
    Díky, Gorte. Ano, o velikonočním pondělí neotevřeme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam