• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    GREATDRAKE: gordhart ti posílal smsku někdy v 14:20, teď jsem se o tom bavil se shaikou. Bohužel jsem se zdržel v práci.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    GREATDRAKE: nepříjemné. čtvrtek není můj den. Stejně jako cokoliv od ted do čtvrtka.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nikdo nikde...
    Shaika na přednášce dle sms, Gordhart nebere telefon, Daysir nedostupný...
    DARION
    DARION --- ---
    Naneštěstí se to sešlo tak, že zítra, tj. ve středu, nikdo z obsluhujících nemůže. Proto bude takřka určitě zavřeno. Leda by někdo z již vyzkoušených lidí měl čas a chuť to vzít za nás...
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Omlouvám se, dneska mi do toho vlezl zásadní byrokratický problém. Budu tam až tak od půl druhé, dvou...jak to půjde, víc snad ne.

    ALE - přijde Moore!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden ještě nemohou být prodloužené dny, ale od příštího týdne to pojede. Čtvrtek a pátek 22. a 23. 9. budou prodloužené. Tak se snad uvidíme.

    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Určitě bych se občas nějaké prodloužené akce zúčastnil...!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Prodloužené v pátek? Slyšel jsem párty?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    MARA_JADE: budu tam.
    MARA_JADE
    MARA_JADE --- ---
    jinak je tento týden (zajímá mě hlavně dnešek) odpoledne otevřeno?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // no, kdyby se prodlouzena otviracka prehodila na patek, mozna bych se obcas (jednou za uherak) mohl zastavit cestou z Haagu ^_^
    DARION
    DARION --- ---
    (Momentálně odjíždím do MaĎarska. Na tento režim najedeme od příštího týdne).
    DARION
    DARION --- ---
    Vývoj situace:

    Babiččin stav trvá. A i když se zlepší, budu s ní asi muset být na chalupě. Střídám se tam se svou matkou - ta tam ale nemůže být v úterý a ve středu. Po nějaké době zoufalství a myšlenkách na drastické ukončení provozu Krakatitu jsem se rozhodl, že přehodím prodloužené otvíračky na čtvrtek a pátek. To jsem schopný být v Praze.

    Je mi jasné, že to možná spoustě lidí nebude vyhovovat - ale možná zas někomu naopak jo. Uvidíme. Pokud se to s babičkou za pár měsíců změní, zvážím, jak to bude s Krakatitem dál.

    Budu rád, když stávající obsluhující zůstanou a budou schopní to táhnout se mnou dál, ale v ten čtvrtek i pátek jsem připravený obsluhovat i sám. Takže takhle to prostě je a bude.

    Děkuji za pozornost.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden v Krakatitu:

    pondělí - Gordhart
    úterý - Shaika
    středa - Shaika
    čtvrtek - Gordhart
    pátek zavřeno

    Všechno naneštěstí jen do 18:30. Situace nezměněna.
    DARION
    DARION --- ---
    Napsal jsem tam špatná data. Je to úterý a středa 13. a 14. 9.
    DARION
    DARION --- ---
    Momentální stav Krakatitu:

    Babičce byla amputována noha a já trávím většinu času na chalupě kousek od Tanvaldu. Od příštího týdne snad s internetem. Babička leží v nemocnici a chodím za ní každý den, abych jí dodal chuti do života. Na chalupě je neurotický pes, o kterého se starám, a z různých důvodů ho nemůžeme ani odvézt do Prahy, ani přemístit nikam jinam. (Ty důvody jsou vážné, NECHCI v tom rady, děkuji). Střídám se tam se svou mámou, takže občas jsem v Praze - ale je to nepravidelné a málokdy to vyjde na úterý a středu.
    Momentálně to vypadá, že se to protáhne i na celé září. A možná i pak.

    Zvažuji tento scénář:

    Budu jezdit do Prahy na úterý a středu, abych držel prodloužené dny. Pro vás se v zásadě nic nezmění, stejně jsem už celkem dlouho do Krakatitu osobně docházel jen v úterý a středu. Snad to nějakou dobu vydržím.

    První prodloužené dny očekávejte v úterý 11.9. a ve středu 12.9.

    Kdyby se něco změnilo (například se povedlo něco s tím psem), dám vědět a velmi rád to zase rozjedu normálně.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    středa, čtvrtek ano.
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    jak je to teda tento týden?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    SIHAJA: dneska jsem tu do půl sedmý
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Jak je to tento týden?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    ja taky
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Určitě se zastavím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam