• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Toto je pozvánka na páteční křest knihy Hladová přání od Terezy Matouškové. Akce se koná od 16:00. Všichni jsou zváni!



    DARION
    DARION --- ---
    Ehm... asi ne. To jsem zakládal kdysi, kyž jsem na FB začínal, a nějak se to vymklo kontrole. Nic jsem s ní nedělal ani nepamatuju. Na FB akorát občas upravím svůj status (kvůli Krakatitu) - jinak na něj nechodím.
    TARENOR
    TARENOR --- ---
    Je nějak aktualizována skupina na FB?
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí Gort, úterý zřejmě také Gort (možná Daysir), středa Shaika. Tyto dny je otevřeno do 18:30.
    Ve čtvrtek bude Komando (s nímž mohou DI hráči v pohodě koexistovat). Obsluha Gort.
    Pátek křest knihy (od 16:00, pravděpodobně skončí kolem zavíračky knihkupectví kolem 18:30) a deskovky, obsluhuje Shaika.
    Ve čtvrtek a v pátek zavřeme, až lidi odejdou. Tj. většinou kolem půlnoci či později.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Priznam se, ze jsem ted hodne ztraceny.
    Muze mi nekdo rict, zhruba do kolika hodin je kterej den otevreno? Pochopil jsem, ze tenhle tyden je nejak prodlouzena otviracka v patek, mozna ve ctvrtek, ale to tam bude plno (Komando plus DI). Jiny dny je do kolika - pul sedmy?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Rád bych příští pátek přišel, ale pořádám larp ;-)
    VACKY
    VACKY --- ---
    OLAPH: Mrmle .. mrmle *je cítit spálenina a ve vzduchu je popel* v krakatitu je bezpečno pro všechny kdo tam přijdou, jen fanatičtí blbové s plamenometem by asi měli problém už u vchodu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    SIHAJA: já třeba ano. A takové ghost stories bych rád viděl!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Když si dneska Sihája vezme do Krakatitu nějakou deskovku... bude s ní někdo hrát?
    DARION
    DARION --- ---
    Grr. DI má být důvod, proč do Krakatitu lidi chodí, a ne opačně... Vzdych. Jasně, chápu. Zrovna pro tebe je to z příběhových důvodů problém, pro jiné je to snad naopak.

    Na druhou stranu, na dobu pátečního křtu hráče DI požádám, aby stáhli hru na minimum, aby "neděsili civily".

    Takže příští pátek křest a deskovky, obsluhuje Shaika.
    Ve čtvrtek bude Komando (s nímž mohou DI hráči v pohodě koexistovat). Obsluha Gort.
    Pondělí Gort, úterý ještě nevím, středa Shaika.

    Dnes obsluhuje Gort a Krakatit je otevřen všem až do noci.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    2H3: ale krakatit bude stále pro di herním místem předpokládám. V tom případě nedorazím...
    2H3
    2H3 --- ---
    takže příští pátek deskovky :)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    V pátek nebyl v Kraka nikdo? to jsme tam mohli klidně šoupnout tu čtvrteční oslavu ze který většina utekla už v deset :-/
    DARION
    DARION --- ---
    Komando nebude mít velkou akci každý týden, obvykle není problém souběžně s ním hrát nějakou tu deskovku. Příští týden v pátek bude v Krakatitu křest jedné knihy, ale tam nepředpokládám nějakou delší akci - to nejspíš začne kolem páté a skončí se zavíračkou knihkupectví (18:30, pak možná zůstane jeden stůl obsazený, možná také ne), takže pak se dá dělat cokoli.

    DI je nepředvídatelné. Minulý pátek nepřišel nikdo (první den hry, mocní měli očividně jiný program). Pokud tudíž někdo neohlásí svou akci, nebudu pro DI blokovat celý klub. Deskovky bych opravdu uvítal.
    2H3
    2H3 --- ---
    mám dotaz - prosbu, co takhle zase deskovky s prodlouženou otvíračkou někdy příští týden, čtvtek a pátek jsou fajn dny.

    Vidím čt Komado, pá DI, deskovky ne a já do normální otvíračky zásadně nestíhám,
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DARION: pozor, nemusí se nainstalovat správně, občas někteří výrobci měli "custom" instalaci a bude potřeba kvůli tomu volat na M$ - přičemž telefonní číslo v instalaci nefunguje, najdi si ho radši dopředu
    DARION
    DARION --- ---
    Instalačky sehnány. Internet je občas úžasná věc...
    DARION
    DARION --- ---
    Potřeboval bych kvůli instalaci jednoho počítače v KRakatitu půjčit instalačky Windows XP Home. Jde o legální záležitost, jde o reinstalaci notebooku, na kterém je nálepka s jeho vlastním autorizačním kódem - jen nemám ty instalačky. Potřebuji českou verzi. Pokud někdo máte, prosím, do pošty.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    DARION: tam mám rande s místním bubákem, doufám, že tam bude ;)
    DARION
    DARION --- ---
    Rozhodně bude otevřeno po setmění. Půlnoc vidím jako minimum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam