• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PETRIUS: Hmm, "sihája" znamená přeci "jaro". A co je teď na Blízkém východě a v Maghrebu? Arabské jaro... Tuším konspiraci! :)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Lybie? Sihaja je soucasti zasilky zbrani nebo tajne komando? :-)
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    DARION: nebyla to Lybie?:)
    DARION
    DARION --- ---
    HARALD: Ten klobouk teď nevídím, ale ještě se mrknu.
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, dneska budeme oslavovat, že Sihája přežila kurz přežití. A pak odjede do Libanonu, takže možná oslavujem předčasně, ale...

    (Pardon, nějak mám dneska záchvaty černého humoru. Libanon je náhodou podle všeho úžasná země).
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYEMI: ano, viz:DARION, Sihaja ma oslavu
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Prudna otazka nekoho, kdo pri hodine nedaval pozor a musi se ptat zvlast.
    Je dneska prodlouzena?
    KARNAL
    KARNAL --- ---
    DARION: udělej akci "vyberte si z nabídky Krakatitu" a tam vše porozdávej a zbytek zahoď. Kdo si vzpomene že má v Krakatitu něco, o co by nerad přišel, tak si proto přijde, a kdo ne, tak to asi stejně nechtěl... :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    HARALD: Kdyby byl hnědý a notně ošoupaný, přihlásil bych se zase já! :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Není náhodou v Krakatitu zapomenutý černý Bushman klobouk asi tak na mojí hlavu? Postrádám ho někdy od podzimu.
    DARION
    DARION --- ---
    Krakatit, neboli skladiště věcí, které si každý chce uložit, ale nikdo vyzvednout, hlásí nový přírůstek: Epesní hnědý kožený pytel uzpůsobený pro nošení přes rameno. Zájemce nechť se ohlásí a přijde. Nejspíš mu docela chybí.

    A jen taková noticka, která je samozřejmě úplně zbytečná, protože všichni jsou tu slušní lidé a neradi někomu přiděláváme práci, že...

    Pokud nás chcete využívat jako překladiště věcí, je vhodné ukázat uznalost třeba tím, že si něco dáte. Alespoň symbolicky. (Neplatí pro stálé a VIP hosty). Už nám tu ty skříně těmi měsíce a roky zapomenutými věcmi přetékají.

    Toto je také výzva, aby si asi tak patnáct lidí konečně vzpomnělo, že tu něco mají, a přišli si pro to... a neptejte se mě, kdo to je. Už nemám ponětí.

    Brblání ukončeno.
    DARION
    DARION --- ---
    Zřejmě tu bude Vórima, který si rád zahraje, a Daysir tu "negří".
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Já asi dneska dorazím, ale jednak později a jednak jen na vodnici, ne na deskovky.
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    já bych si taky klidně dal deskovky... můžu tam být sice až tak v půl deváté
    najde se ještě někdo?
    LIMWEN
    LIMWEN --- ---
    Já bych i nějakou deskovku dala... ale chtělo by to ty spulu/protihráče
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes máme prodlouženou bez udání tématu, obsluhuje Shaika. Ideální večer na deskovky - ale raději si dohodněte proti- a spoluhráče, ať se opravdu hraje. :)

    Zítra proběhne Sihájina oslava přežití diplomatického kurzu přežití a rozlučka s ČR. Obsluha Gort. Párty!
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Dnes a jen dnes v nabídce přímo ze zabijačky tlačenka a jelita! (ocet, cibuli a trochu toho pečiva máme)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    V kolik se dnes otvírá?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nebyl jsem si jist, tak jsem zastavil už v jedné hospůdce s wifi před Prahou. Už to dneska nestihnu, mizel bych v pět.
    DARION
    DARION --- ---
    Jo, a obsluhuju já.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam