• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Lezej mi ve sklepe 3. Pouziju tak jeden. Takze ani zazimovani u me neni problem.
    DARION
    DARION --- ---
    Jeden menší větrák už mám, ale nemohu ho dnes stihnout - druhý větší možná mít budu. Haralde, myslím, že během léta se to neztratí, a po skončení léta bych ho asi vrátil. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Na dnešek to už nestihnu, ale pokud bude možné stát se celebritou i dodatečně, tak Krakatitu větrák věnuju.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    DAYSIR: Přidej motivační fotku Leviho a každej přinese aspoň jeden:)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Altenrativní řešení je, že vám budem pouštět rytmy rozpálených černošských klubů a všichni se budete pomalu vysvlékat.

    DARION
    DARION --- ---
    Pokud by někdo z vás dokázal přinést na dnešní narozeniny Krakatitu PŮJČIT větrák, stane se jistě VELMI oblíbenou osobou. Téměř bych neváhal říci celebritou.

    Permanentní řešení (vlastní větráky) chystám, ale nestihl jsem do dneška.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    Nenašel jste někdo v Krakatitu malý dřevěný čínský vějíř? Cena asi nevelká, ale má pro mě obrovskou citovou hodnotu, případnému nálezci se ráda odměním. Naposledy viděn na stolku v rohu...
    DARION
    DARION --- ---
    Klub Krakatitu slaví třetí narozeniny! Tento čtvrtek. Účast prakticky povinná! :)
    (V pátek pak nebude prodloužená. A pochybuji, že by to po té pařbě někomu vadilo... :) )
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek je v Krakatitu sraz organizátorů pražských larpů. Odhadem 10-12 lidí (možná víc). Prodloužená otvíračka.

    V pátek slaví Punkenstein narozeniny. Prodloužená otvíračka. Rumu snad bude dost!
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    Killman a já bychom rádi v pátek otestovali své deskovky, pokud by tady byli nějací zájemci, ozvěte se někomu z nás do pošty.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    LEVI: Jel. Takže tu jsem dneska celý den. Vida.
    LEVI
    LEVI --- ---
    GORDHART: nejel vcera Daysir delat misionare do jizni ameriky?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HARALD: ve středu to mám normálně já. Určitě tam budu někdy kolem půl druhé, možná mi to vyjde stejně jako dneska, to ale teď nedokážu říct.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GORDHART: tak to se báječně hodí!!
    HARALD
    HARALD --- ---
    A co zítra? Budu potřebovat někde v klidu sednout a strávit tam odpoledne.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    GORDHART: super dik stavim se najak tou dobou
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    (obsluhovat má sice daysir, ale mě to dneska nějak divně vyšlo s časem)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    RAB1T: Já tam dnes budu od dříve, zhruba v půl jedné.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    zdar od kdy bude dnes nekdo v krakatitu ? Hledam nejaky azyl v centru na uceni.
    DARION
    DARION --- ---
    Po minulých zkušenostech s pokusy vyhlásit hraní deskovek - meli jsme tak 50% úspěšnost. Nejlepší je, když si domluvíte spoluhráče předem. Jinak se sejde šest lidí, kteří mají každý náladu na jinou hru a nehraje se nic. Kdyžtak spis vy navrhněte termín. Prodloužené jsou každý čtvrtek a pátek. Když bude akce, která klub zaplní úplně, napisu to sem. Dnešní a zítřejší akce zřejmě klub naplni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam