• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    DAYSIR: taky bych se konečně mel zastavit. hrajete i večer?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    GOBERS: nám se to moc líbí. Tím, že to je polosběratelský tak je to teda ideální kupovat v nějaké menší partě a tím máš zaručené i spoluhráče. Máme momentální nějakých 5 balíků a možnost je kompletně přerejpat, možná i zrobit jeden dva další...

    Jinak mechanismově to jedeš buď rychlou 1 na 1 (která je hodně šachová) a nebo hromadnou, která zahrnuje celkem pěknej mechanismus titulů a moci. Bohužel ta hromadná trvá docela dlouho a hlavně (to vadí teda mě) trochu smrdí klasickými problémy multiplayerových kompetitivních her. Prostě rozhoduje, kdo koho podřízne, důležitý je vyhrávat tak jako potichu a tak.

    Nejzásadnější na tom asi je to, že a) se do toho těžko proniká trochu (ale to umí řešit videa).
    b) je třeba mít jasno proč to hraješ. My to třeba stavíme hodně na úrovni "hezkej balík kterej odráží nějakou frakci z toho příběhu v nějakém čase" (Baratheoni před smrtí Roberta, Brotherhood, Daenerysiny armády...) a tím nás ta hra baví ještě o kus víc, byť by to šlo asi stavět i výkonově drsnější.


    Hrajeme to v Kraka jednou, dvakrát týdně a dá se domluvit, že si zahrajeme. To platí vlastně pro každýho:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DAYSIR: A helemese... to jsem nevěděl, že existuje. Jaké jsou?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    a já tam budu od dvou hrát s Punkensteinem Trůny karty! Ooo to je blaho.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GORDHART: Perfektní. Díky
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HARALD: jsem tu
    HARALD
    HARALD --- ---
    Potřeboval bych donést do Krakatitu kytaru, bongo a zpěvníky na večer. Kdy nejdřív můžu dorazit? Případně, je to možno nechat v knihkupectví nebo v obchodě?
    DARION
    DARION --- ---
    Jasně, přijďte! :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DARION: že by jednou prostor pro komando?
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek a v pátek jsou prodloužené otvíračky. V pátek jsou Kotlíky, ve čtvrtek prozatím nic speciálního není. Chcete to využít pro svou akci? Dejte mi prosím vědět co nejdřív! :)
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek je prodloužená, budu tam dlouho.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PAHAVASKA: ha, našel jsem skrytého fanouška! :)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    PAHAVASKA: myslím, že ten druhej chlápek se jmenuje Bella
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    KID_MCHUTT: skoro, až na to že místo edvarta tam máš strýčka sama, místo toho druhýho tam máš medvěda borise a místo stmívání je to super
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    KID_MCHUTT:
    Jacob?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOUMES: to zní podezřele :) To je něco jako Edward vs. (tenvlkodlakcosinepamatujujaksejmenuje)? :)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    je dnes v krakatitu někdo ,kdo by měl zájem si zahrat Twilight struggle?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    DARION: Bude ve čtvrtek prodloužená? Plánuju se stavit na vodnici, ale jak je konec měsíce, tak nestihnu utéct z práce dřív než po osmi hodinách.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Ještěže to s tím pátkem vím!
    Chtěl jsem si tam nechat ty figurky na ceny až do pátku.
    Nejspíš je tedy ve čtvrtek hodím dolů na krám, abych je netahal tam a zase zpátky....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam