• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Rozhodně to není uzavřená akce! Doražte. :)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Chodit se určitě dá, akorát tady bude víc lidí, což asi nevadí.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Dobrá otázka, ale pochopil jsem, že je tam nějaká tajná schůzka divných lidí, kam nikdo jiný chodit nemá.
    TOMI
    TOMI --- ---
    joha, je dneska prodlouzena?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HARALD: od dvou cca.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Potreboval bych si neco dneska vyzvednout z Krakatitu. Od kolika tam bude dnes obsluha?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    DARION: Hlavně, že jsou kočky chycené. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Ozzy, je mi to líto, ale i když jsme právě teď kočky chytili, pořád jsme na chalupě. Všechno se natolik zdrželo, že to do Krakatitu na prodlouženou otvíračku dnes nestihnu. Omlouvám se.

    Od příštího týdne už pojedeme normálně, čtvrtek a pátek prodlouženo vždy i bez akcí.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: dystak pak napis, jestli stihas nebo ne ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: ja zrovna chtel napsat, ze z Komanda by se dneska tak az 4 lidi stavili (rozumnej: ja jiste, ostatni se vyjadrili ze "spis ano")...
    DARION
    DARION --- ---
    Vzhledem k tomu, že na chalupě nezvládáme přilákat kočky zpět domů, takže už se náš odjezd zdržel o dvě hodiny a nic nenasvědčuje tomu, že by hledání skončilo hned teď, je dost pravděpodobné, že dnes nebude prodloužená. Stejně není akce a nikdo neprojevil zájem, takže snad žádná škoda. Pokud ten zájem ještě projevíte, pokusím se to zvládnout, ale je to tak padesát na padesát.

    Od zítřka už jsem nastálo v Praze a prodloužené budou stabilně čtvrtek a pátek (plus speciální akce v jiné dny, pokud budou).
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Ve skutečnosti to není pařba, ale normální schůze tajného spolku lidí co nosí specifickou barvu vlněného oblečení. Párty jindy.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden zatím nemám na čtvrtek ohlášenou žádnou akci - pokud bude zájem, bude prodloužená "jen tak".

    V pátek je Daysirova pařba. Nejsem si jist, jestli má pro ni pan bakalář nějaké téma... hm... co by to tak asi mohl slavit... No, třeba na to někdo přijde.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ORBIT: budu tam v cca jednu, zavírat se bude normálně v půl sedmé
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Ahoj, jaká se na zítřek očekává otevíračka?
    HARALD
    HARALD --- ---
    V pátek bude v Krakatitu už sedmé Kotlíkaření. Doražte.
    DARION
    DARION --- ---
    POZOR! Dnes ve čtvrtek 4. 10. bude v Krakatitu posezení s tahouny Komiksfestu, kde se dozvíte nejen mnoho skandálních informací, ale i zjistíte, kdo všechno přijede tento rok a můžete zkusit navrhnout, kdo by měl přijet příště. Od 17.00! Bude to stát za to!

    KomiksFEST! 2012
    Všechno, co jste kdy chtěli vědět o historii i aktuálním sedmém ročníku největšího komiksového festivalu v republice a báli jste se zeptat jeho programové ředitelky Jany Fantové. Teď máte šanci! Připravte si otázky: Který ze zahraničních hostů byl největší primadona? Musí všichni porotci Muriel povinně shlédnout film Byl jsem mladistvým intelektuálem? A co na to Karel Jerie?

    Jako hosté: programová ředitelka KF! Jana Fantová, předseda občanského sdružení Seqence Karel Jerie

    Takže doražte - od čtyř hodin tam na vás navíc čeká 20 procentní všekomiksová sleva!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dneska bude otevřeno cca od půl třetí.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden ještě nebudou prodloužené.

    Příští týden už jsem pořádně zpět a obnovíme pravidelný provoz.

    Ve čtvrtek 4. 10. bude další komiksový čtvrtek. Ještě zjistím téma.
    V pátek 5. 10. jsou kotlíky.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Dnes je otevřeno a je tu krásně!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam