• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    PArdon za mlčení, jsem mimo Prahu, ostatní to tu nekontrolují vždy. :(
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    od kdy bude v utery otevreno?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Bude dnes prodloužená? Zašla bych si pro výtisk Mrtvého v parovodu a chvíli poseděla v klubu u sklenice džusu, ale dřív než okolo 18.30 se tam nedostanu.
    TNT
    TNT --- ---
    Vazeni, mili a nahodni kolemjdouci.
    V patek 23.11. poradam vymenovaci vecirek, na ktery Darion laskave poskytl Krakatit.
    Jak uz bylo predeslano, jedna se v podstate bazarek.
    Mozno vymenovat obleceni, ze ktereho jste vyrostli, do ktereho jste nedorostli, ktere uz vam prijde out, kostymy, zbrane, knihy, ktere uz nechcete cist ci bizarni veci, o kterych ani nevite, na co jsou. Vymenovat je mozno nejen fyzicke veci, ale i jine komodity, napriklad hodinu hlidani deti, tajny recept na gulas nebo masaz :)

    Pokud mate pocit, ze je to akce, ktere byste se radi zucastnili (a pokud uz jsem s vami nemluvila), napiste mi prosim, ze hodlate dorazit, abychom optimalizovali pocet prichozich, prostor Krakatitu je sice nadmiru utulny, lec prostorove ponekud omezeny.

    Pokud se jedna o civilnejsi komodity, dohodla jsem se s nadaci Sue Ryder, ze by od nas vzali obleceni, takze ho muzete timto zpusobem poslat dal.

    Šance pro důstojné stáří :: Domov Sue Ryder
    http://www.sue-ryder.cz/
    LEVI
    LEVI --- ---
    FIONOR: Nojo, ty brdo, jakou ja si jenom vezmu jarmulku, aby mi ladila k pejzum a zaroven vystihovala moji osobnost!?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    tou dobou jsi měl stejně plnou hlavu pátečního rande... pardon, šábesu
    LEVI
    LEVI --- ---
    NYEMI: Neuspech? God dammit, kdybych vedel, ze tam jeste nejaky zbyl, vezmu si domu :-)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    MICHAEL: postylku, kocar, obleceni, hracky, ... proste komplet vybaveni pro chov :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    ALIANOR: Záleží, co přihodíš! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: muzu zkusit vymenit deti?
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Pro neuspech u strudlu bude zitra akce s babovkou.
    DARION
    DARION --- ---
    Krakatit není dost velký, abychom si užili skutečné tržiště, takže pro vyměňovací večírek budeme muset trochu organizovat:

    Prosím, aby se všichni účastníci PŘEDEM ozvali TNT zde na nyxu. Ona pohlídá, že se vejdeme i s věcmi. Jinak řečeno, nechte si potvrdit, že je ještě volno - akce bude hezčí, když půjde dýchat.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Hmmm... přinesu pytel knih a odnesu pytel peněz?
    V tom bude určitě nějaký hák! :)
    DARION
    DARION --- ---
    V pátek je v Krakatitu velký vyměňovací večírek. Přineste věci, co nechcete, a zkuste je směnit za věci, co chcete.
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    _OZZY_: já jsem opačného názoru. Já si myslím, že nesportovní je lákat na bábovku
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYEMI: lakat na domaci strdl je nefer, necestne a nesportovni...
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Zitra od jedne budu.
    Taky si dovolim nalakat na domaci strudl, pripadne babovku, jeste jsem se nerozhodla.
    DARION
    DARION --- ---
    Nyemi provede záskok a zítra bude obsluhovat ona.
    DARION
    DARION --- ---
    Daysir zítra nemůže obsluhovat a já jsem stále nemocný - zdá se, že klub bude v pondělí zavřený.
    DARION
    DARION --- ---
    Tak to není problém. A díky, Shaiko!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam