• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu už jako normálně Otaku rezervace.
    Ve čtvrtek normální prodloužená, zatím bez tématu.
    V pátek David pořádá experimentální párty založenou na soutěži týmů ve vědomostních kvízech a dovednostech! Taky můžete jen přijít a posedět a popít! Týmy jsou po čtyřech a zatím jsou dva kompletní. Dáte dohromady svůj?
    DARION
    DARION --- ---
    Takže dnes:

    V 17:00 křtíme knihu Dana Tučky, Umrlčí tanec, vydaly Straky na vrbě. Všichni jste zváni!

    (Od sedmi dál bude prodloužená).
    KILLMAN
    KILLMAN --- ---
    Kdyby byl zájem, mohl bych se někdy stavit s prototypem Hobiti 2 - Dlouhé svátky.
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra bude také obsluhovat Leši.
    Ve středu opět od 15:00 rezervace pro Otaku.
    Ve čtvrtek budeme křtít knihu Dana Tučky Umrlčí tanec, poté bude prodloužená otvíračka.
    V pátek NEBUDE prodloužená - jsem na jiné akci, omlouvám se!
    DARION
    DARION --- ---
    Tak nakonec do klubu dorazil Leši a dnes přeci jen ještě do 18:30 otevře. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Z důvodu nemoci dnes bude zavřeno. Omlouváme se.
    DARION
    DARION --- ---
    Tímto chci poděkovat sdružení Pohoda, které klubu věnovalo spoustu fajn skleniček, a upozornit vás všechny na jeho činnost. Snaží se pomáhat dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Jejich stránky naleznete zde http://www.pohoda-help.cz/index.php?cmd=page&id=5 a pokud vás jejich snažení zaujme, neváhejte přispět. Díky!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:

    Dnes obsluhuje Leši a k večeru Gort.
    Ve středu obsluhuje Gort a od 15:00 mají rezervaci na celý klub Otaku. Takže pokud možno nechoďte. (Sakra, to zní tak divně, říkat lidem, ať nechodí... ale nevešli byste se. :) )
    Ve čtvrtek jsou kotlíky, obsluhuje odpoledne Leši, večer Shaika.
    V pátek je prodloužená. Odpoledne Leši, večer Gort. Přijďte si něco zahrát, nebo jen tak!
    DARION
    DARION --- ---
    Ještě se mi ozvalo pár lidí, takže dnes prodloužená bude.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    DARION: Som tu a stojím pri vás! Akorát tentokrát to asi bude muset být až po zavíračce, já už nemám na knihy rozpočet.
    DARION
    DARION --- ---
    Má smysl dnes dělat prodlouženou? Ohlašte se, jestli hodláte přijít.
    DARION
    DARION --- ---
    Za to pozdní ohlášení komiksového čtvrtku se omlouvám - vypadalo to, že tyhle akce budou zrušeny, a teď mi zavolali, že se jede dál...
    DARION
    DARION --- ---
    Trochu opožděně je tu pozvánka na další komiksový čtvrtek v Krakatitu (Jungmannova 14), který se bude konat 7. 3., opět od 17.00 (a od 16.00 bude v knihkupectví sleva dvacet procent na všechny komiksy... na crwácké tituly je tam sleva furt). I když tentokrát to nebude o komiksu, ale hlavně o filmu!

    Pohyblivé obrázky 2013
    Na které komiksové, sci-fi a fantasy filmy se můžete těšit letos v našich kinech?
    Redaktoři serveru FandimeFilmu.cz vám představí nejen nejočekávanější hity, ale i kuriozní projekty, o kterých jste možná ani neslyšeli.

    Takže vás srdečně zveme!



    - a po skončení bude ohlášené jamování s Vlkem!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MIFKAL: Nakonec tam budu asi já výrazně dřív (jakože asi v jednu)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    MIFKAL: to hrozně záleží. Původně jsem chtěl od 4, abych se mohl vzdělávat, ale zase že jsi to ty, tak může bejt od dvou tak.

    (Alé jestli si tam chceš něco vyzvednout, tak varuj předem:))
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí bude obsluhovat Daysir a snad sem napíše, od kdy bude. (Teoreticky by měl od cca jedné, ale možná bude mít přednášku)

    Úterý obsluhuje Leši.

    Středa od 15:00 rezervace celého klubu pro Maid Café. Nebude místo pro další lidi.

    Čtvrtek bude jamování s Vlkem, prodloužená.

    Pátek byl teď několikrát prázdný, takže prodloužená bude jedině tehdy, pokud vás několik dá předem vědět.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Od kolika je zítra otevřeno?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ALDARION: byla moje, díky.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Pod pohovkou byla nalezena bílá flashka Kingston s hnědými prvky. Případný zájemce ji nalezne nahoře na prosklené skříni s knížkami, vedle borovicových větví ve váze od šíšy. (Bojím se, že když ji hodím dolů, tak už ji nikdo nikdy nespatří.) ;)
    DARION
    DARION --- ---
    A v Krakatitu tedy nejsou? Sám už nevím, co tam v těch hromadách věcí lidi nechali... Ale vzadu v kumbálu nějaké kabáty či co prý jsou...

    Zítra odpoledne (tuším cca od 16:00 do 18:30) bude v klubu probíhat... no, není to akce. Budou tam dívky (a asi i pánové) v anime kostýmech, kteří se budou starat o pohodlí zákazníků. Naprosto nevím, jak to bude vypadat, je to první zkouška - dotyční jsou nadšenci a chtějí to někde provádět. Přijdou jim na to asi jiní anime nadšenci, ale je to naprosto otevřené - zkrátka doplněk k běžnému provozu.

    Až to teď poprvé proběhne, dám sem vědět, jak to vypadalo a jestli to bude častěji.

    (Prosím, nerozjíždějte tu ohledně toho ŽÁDNÉ komentáře ani diskuze. Pokud mi k tomu chcete cokoliv říct, tak jedině do pošty. Tento klub je stále pouze informativní, nikoliv kecací.)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam