• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    V kolik otevirate v utery?
    posedel bych tak do pul seste
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Byla to dost dobra party, diky moc všem kdo prisli :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Všem děkuji za účast na narozeninách! Aukce se povedla a můžeme teď knihkupectví vrátit laskavost, z čehož mám velkou radost!
    DARION
    DARION --- ---
    K té aukci - nehodlám nikomu nic krást, proboha. Dražit chceme věci opuštěné. Pokud se nemůžete dostavit a víte, že tam máte něco důležitého, tak to se mnou vyřešte! I to je víc, než se kolem té vaší věci zatím děje, kromě toho, že nemůžeme používat celou jednu velkou skříň!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden kromě pátečních narozenin Krakatitu bez prodloužených.
    Pondělí a středu obsluhuje Gort.
    V úterý Shaika.
    Ve čtvrtek ještě uvidíme, možná zas Gort.
    DARION
    DARION --- ---
    V rámci narozenin proběhne dlouho očekávaná aukce opuštěných věcí, jejíž výnos bude věnován knihkupectví na další provoz našeho klubu (samozřejmě uspořádáme i sbírku, pokud někdo nebude chtít licitovat). Jinak řečeno, pokud máte v Krakatitu něco, co jste si měli vyzvednout, máte poslední šanci! (Výjimkou jsou dvě saka, u nichž vím, komu patří). Rádi bychom knihovničku opět začali používat na knihy a kumbál jako sklad svých věcí, ne "těch, pro které si dotyčný hned zítra přijde". :)
    DARION
    DARION --- ---
    Je to zas trochu najednou, ale vzhledem k Zlenicím a hromadnému exodu všech, kdo by mi mohli obsluhovat, bude zítra v pátek zavřeno!
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí obsluhuje Leši.
    Úterý Worms akce a prodloužená - na večer bude Shaika, možná i přes den, nebo zaskočím já.
    Středa Otaku odpoledne, obsluha nejspíš Gort. Normální, neprodloužená.
    Čtvrtek Kotlíky - zřejmě od půl osmé obslouží Genevieve, do té doby uvidíme, možná já, možná někdo jiný.
    Pátek uvidíme - možná prodloužená, možná normální, ještě není obsluha.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Tak to je škoda, že už budu na Zlenicích. Býval jsem fanda!
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Koukám, že to ještě nikdo nevyhlásil, takže:

    Tohle úterý (18.) se koná v Krakatitu Worms večer! Hráči jsou vítáni více méně v jakémkoli počtu - když nás bude moc, protočíme se. Hrát se bude na jednom počítači a hra se bude přímo promítat na "plátno". Jako na to prostěradlo na stěně. Všichni jste srdečně zváni. ;-)
    LEVI
    LEVI --- ---
    konecne me ostentativni ignorance a neznalost Cimrmana prestala spolecensky diskvalifikovat a zacala spolecensky kvalifikovat. Po informaci, ze facebooky sleduji NSA, CIA, FBI, ATF, DEA a IRS druha nejlepsi zprava tydne :-)
    DARION
    DARION --- ---
    (A mimochodem, vtipy o hospodě Na Mýtince byly první rok zábavné, druhý rok klasické, třetí rok otravné a teď už zjišťuju, že jsem kvůli nim schopný nasraně vyjet na své nic netušící kamarády v Turnově, kteří na to zabrousí úplně omylem. Takže... Vzhledem k tomu, kolik je v Krakatitu po ruce skla, které vám v náhlém záchvatu nekontrolovatelné zuřivosti může být rozbito o hlavu, Mýtinku už vypusťte.)

    (Jiné citáty z Cimrmana povoleny.)

    (Gortovo vtipné heslo na naši wifi je teď někde na úrovni klasického stupně, takže je ještě bezpečné se zeptat. Ale pro můj duševní klid: Je to darionjenasemama - dohromady, bez hacků).
    DARION
    DARION --- ---
    Ok, v pátek bude obsluhovat Leši, bude krátká prodloužená, cca do půl osmé. (Pokud se mi podaří dodělat překlad včas, možná déle, ale pochybuju o tom).

    S tím souvisí dnešek. Sice jsem v Krakatitu a je otevřeno, ale nemám obsluhu a mám nůž na krku s překladem. Pokud přijdete, bude to v zásadě samoobsluha. Rušit mě nebudete, mám sluchátka, ale budu nespolečenský. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes, tedy ve čtvrtek, bude zkrácená prodloužená - cca do devíti, tuším.

    V pátek prodloužená nebude. Zatím nevím, jestli mám obsluhu, možná bude zavřeno.
    DARION
    DARION --- ---
    Tak prozatím víme, že přes prázdniny ještě pojedeme.
    DARION
    DARION --- ---
    28.6. v pátek oslavíme narozeniny klubu Krakatitu. Jste všichni zváni - a když říkám všichni, tak všichni. Momentálně je volná místnost s drakem, takže se nás vejde mnohem víc než obyčejně! :)

    Prozatím nevíme, jestli to nebude současně derniéra klubu. Dám vědět co nejdřív, hned jak se to dozvíme.
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes obsluhuje Gort.
    Ve středu také a budou Otaku.
    Ve čtvrtek bude prodloužená.
    V pátek prodloužená nebude (Roggy se žení, budu tam).
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Krakatit velká voda nezavře ani neutopí, jen mne možná zdrží - otevřeme za hodinku a kousek, zastavte se! ;)
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    DARION: A Ing. Zuzky!
    DARION
    DARION --- ---
    Jo, a protože je vedlejší obchod vystěhovaný, klub může nyní využívat dvě místnosti navíc. Jsme obří. Jen není dost židlí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam