• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Oslava není, jen tu pár kamarádů bude hrát mariáš. :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    DARION: Pokud dnes není žádná tematická akce nebo oslava a bude prodloužená, tak bych se docela stavil po práci na vodnici.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    simtě... mám je uložené v polici, protože mi je líto je vyhodit, takhle ještě poslouží
    plzně si nech... donesu v pondělí
    DARION
    DARION --- ---
    FIONOR: Vyměním za plzně! :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    DARION: s ohledem na to, že nesmím čaj (a už se to asi nikdy nezmění) a mám domě nějaké servisy, tak myslím, že dvě nebo tři konvičky (+zhong) dokážu věnovat.
    DARION
    DARION --- ---
    Pokud byste někdo měl doma čajové konvičky orientálního typu, vhodné na servírování čaje, a byli byste je ochotni zdarma či za symbolickou cenu darovat klubu, budeme rádi.
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra bude určitě otevřeno dlouho, přinejmenším do jedenácti, klidně déle.

    Co se týče vchodu do baráku, stále se o tom jedná. To v zásadě znamená: Dům váhá, ale snad je půjde přesvědčit. Na tom visí, zda budeme dávat ten velký nájem.

    Přesto už máme téměř založené konto a byl bych rád, abyste první příspěvky na něj poslali. Přinejhorším se stane to, že vám je přičtu na účet. Nebo vrátím.
    DARION
    DARION --- ---
    Tak. Dneska tu teď sedím sám, takže pokud někdo nedá vědět, že sem míří, zavřu v půl deváté.
    DARION
    DARION --- ---
    Zjistím, jak to pokročilo.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    DARION: Je nějaký ten vchod jinudy v jednání?
    DARION
    DARION --- ---
    Tak nás překvapilo září.

    Každou chvíli se ozvu přispěvovatelům s tím účtem a rozjedeme financování.

    Středa prozatím nejasná, ale ve čtvrtek a pátek budou prodloužené.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MICHAEL: jsme tu
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Jak dnes?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Pokud nebude výslovně řečeno jinak, bude tento týden asi zavřeno i přes normální otvíračku.
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden nebudou prodloužené.
    TNT
    TNT --- ---
    VACKY:
    muze se vymenovat v rolich
    VACKY
    VACKY --- ---
    TNT: Omlouvam se za pripadny OT. Ale muze se na vymenovani v hlidkarskych rolich, nebo se placka odklada prede dvermi? (nijak neuprednostnuji jakoukoliv z variant, ani nevim jestli dorazim, jen mi prislo dobre to vedet)
    TNT
    TNT --- ---
    DARION: lidi ano, ale co ty kramy na vymenu? :))
    DARION
    DARION --- ---
    Řekl bych, že s tou novou velkou místností se vejdeme určitě. :)
    TNT
    TNT --- ---
    Ve čtvrtek 22.8. od 18:30 bude v Krakatitu další kolo vyměňovacího večírku, podrobnější info viz.
    [ TNT @ Klub přátel Krakatitu ]

    Pokud se chcete připojit a zbavit se nějakých svých věcí, či si odnést něco zcela neužitečného,
    jste samozřejmě vítáni, jen mi prosím napište předem, ať víme, zda se vejdem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam