• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Dneska zavřeme o trošku dřív, dejme tomu v půl šesté. Ale budeme tam!
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek bude prodloužená bez určení tématu.

    V pátek možná také.
    DARION
    DARION --- ---
    Kdysi dávno jsem tvrdil, že život po pětatřicítce nemá smysl a úderem těchto narozenin to skončím. No, změnil jsem názor. Ještě chvíli tu prudit budu. Hur hur hur.
    A pokud Kamila bude chtít, bude to i oslava jejích dalších... hm, teď nevím, kolik vlastně tvrdí, že jí je. Ale rozhodně vypadá ještě na míň, že.
    Akce bude probíhat v klubu Krakatitu od 17:30 15.11. (pátek) do brzkých nočních hodin, načež bych se rád přesunul do jiného podniku, abych mohl přestat dávat pozor. A kromě mi určitě dojdou zásoby, že... Elysium není daleko...
    DARION
    DARION --- ---
    _OZZY_: Nemám ponětí - ale David ti asi odpověděl.

    Lidi, asi zítra nezvládnu prodlouženou - chvíli asi jo, ale ne moc. Moc práce... :(
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    _OZZY_: Svoboda!, Fiktivní deník příslušníka Československé legie
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: z ktereho z tech komiksu je ten obrazek vpravo uprostred?
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra bude v klubu Trojkřest:



    DARION
    DARION --- ---
    Zítra je poker, obsluhuje Gort.

    Ve čtvrtek u nás něco křtí nakladatelství Meandr. Je to akce pro ně - takže to bude bez šíš (možná leda v druhé místnosti, ale nevím, kolik jich bude). Nevím, jak to bude trvat dlouho, ale prodlouženou pak chvíli asi udělám. Tak do devíti, řekněme.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dnes bude otevřeno normálně v rámci otvírací doby.
    DARION
    DARION --- ---
    Pro ty z vás, kteří ještě neposlali příspěvek za říjen a chtějí (a slíbili to), prosím, učiňte tak. Na účtě je jen něco málo přes polovinu toho, co jsme slibovali.

    A ti ostatní podporovatelé už mohou pomalu posílat příspěvek na listopad. Účet je v záhlaví, ale i tady: 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    GORDHART: Nikdo tu není, tak se tu skvěle šprtá. Pokud se to tu náhodou zaplní, uteču. ;) (Doma se dá žehlit, zašívat košile, opravovat šermířské vybavení a vůbec dělat věci zajímavější, než učení se na souborku - a to je prakticki cokoli. ;) )
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ALDARION: kde je ten "já už tenhle týden na Krakatit kašlu" Leši? :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SILRIEN: Už běžím! 1330 až 45... ;)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Já se tam asi stavím až někdy po páté.
    SILRIEN
    SILRIEN --- ---
    V kolik se dnes otvírá?
    DARION
    DARION --- ---
    Takže dnes v Krakatitu od sedmi křest sborníku Legendy: Prokleté knihovny a audioknihy Zelená! Jste všichni zváni. Také budeme oslavovat narozeniny našeho odvážného nakladatele Michaela Bronce. Jeho odvaha je jasně patrná už v tom, že ten nádherný, skoro tisícistránkový sborník vydal i za současných poněkud nejistých tržních podmínek. Tak snad jeho i nás autory čtenáři podrží(te).
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: Střecha opravena nečekaně rychle. Takže máme otevřenou a budeme mít až do půl sedmé.

    V pátek tu taky budu tak od 1330 do 1830.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: Omluvám se, teče mi střecha. :( Ve čtvrtek to budu opravovat, takže v Krakatitu nebudu. :(
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Dnes to vypadá, že bohužel nikdo nemá čas otevřít Krakatit.
    Ve čtvrtek budu obsluhovat zase já, 1330-1830 (prodloužená nebude).
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Dnes zase já (Leši), od jedné do půl sedmé...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam