• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    ALDARION: Alianor ho zpatky nechce, pac ho venovala Darionovi. A doufa, ze se mu vrati :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Mimochodem, kdysi si z Krakatitu někdo odnesl plyšového ledního medvěda, snad za účelem vyprání a od té doby už ho nikdo neviděl. Do Krakatitu se už asi nevrátí, ale bylo by fajn ho dopátrat a zaptat se Alianor, která ho tam tuším přinesla, zda ho nechce zpátky...
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Někdo si ke Goranovi do kapsy na párty odložil černou sametovou čapku s kšiltem. Případně se o ní hlaste, zatím má čestné místo vedle slamáků na našem věšáku.
    DARION
    DARION --- ---
    Jsem rád, že našlo tak spokojeného pijáka! :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Poslední pivo v Krakatitu stálo opravdu za to :)
    DARION
    DARION --- ---
    Jestli plánujete na dnešek dorazit do klubu a chcete pít něco jiného než čaj nebo limonádu, dejte vědět, ať to ještě koupím. (Nechci to dneska rozjíždět, už to vážně bude jen posezení, ale aspoň něco ať mám...)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Já se tam dneska ještě nasáčkuju na šestou, mám sraz s autorem.
    DARION
    DARION --- ---
    V Krakatitu zbyl šedý kabát (který nebyl Kly - takže je asi toho, kdo omylem odešel v tom jejím). Dále zelená mikina. A ještě něco, na co teď nevzpomenu. Jo, a taky Elv. :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    A brýle?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    A černou šálu? Vyměním za tu cizí, kterou jsem ke konci odnesla já :-)

    No a párty dost dobrá, díky moc. Byla to čest vás obsluhovat (ikdyž teď to bylo maličko náročné :-))
    KLA
    KLA --- ---
    neodnesl jste si někdo včera omylem šedý kabát který nebyl váš? :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Bylo to umírněné, leč skrytě bohatýrské!
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Super a nezapomenutelná závěrečná párty. Díky Dare, díky lidi a díky Krakatite...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DARION: skvělá práce!!!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DARION: měnil jsi mi peníze, abych to mohla zaplatit.Elfovi. díky moc
    DARION
    DARION --- ---
    Závěrečná párty Krakatitu právě skončila. Mohu s hrdostí a radostí říct, že jsme vypití ze všeho kromě vody z vodovodu. Děkuji vám všem za přízeň a podporu klubu.
    DARION
    DARION --- ---
    Klair, pardon, doufám, že ti ho nakonec někdo koupil - já to tu úplně minul.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím vás, mohli byste i někdo koupit toho Calvina? Moc bych to ocenila. Zaplatím to okamžitě
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    David tu byl od tří.

    Takový je David.
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra řekněme od pěti. Vážně to dřív nezvládnu, pardon. (Dneska už by tam měl být David právě od čtyř.)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Taky se asi zítra příjdu rozloučit s drakem na stěně, od kolika do kolika to pude? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam