• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOIvýroba stříbrných šperků - art clay silver
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    mohl bych se zeptat, kde se dá koupit stříbro v podobě drátu a plechu? jako typ obchodu,nebo tak
    KOI
    KOI --- ---
    tohle jde na kurzu vyrobit - art clay silver


    KOI
    KOI --- ---
    takhle může vypdat měděný šperk z art clay copper, na kurzu v pohodě zvládnutelný

    KOI
    KOI --- ---
    na letne bude dalsi kurz prace s metal clay - v sobotu 30.1. tentokrat mimo stříbra budeme pracovat i s mědí - a/nebo kombinací obou kovů. zkusíme zpracovat i něco bronzového - bronz metal clay jsem ale objevila teprve nedávno - takze to bude i pro mě spíš takový workshopový objevovací proces co všechno s s tím dá dělat než kurz. u stříbra a mědi je kurz na cca 4 hodiny, u bronzu na celý den - proces práce je sice stejný, ale vypalování trvá x hodin.... kdyz tak se mi ozvěte mi vnitrni postou.
    KOI
    KOI --- ---
    TAPIO
    TAPIO --- ---
    KOI: jeee! hlasim se do kurzu II.:)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    to je tím náterem?? chci to!:)
    KOI
    KOI --- ---


    muj posledni kus / kdo si budte chtit neco podobneho udelat na kurzu, dejte vedet, pripravim to
    KOI
    KOI --- ---
    SHI: jses in a uz si posledni :-)

    SHI
    SHI --- ---
    Je jeste misto?
    TAPIO
    TAPIO --- ---
    KOI: ten se ti fakt povedl!
    ESL
    ESL --- ---
    KOI: :o) Tak ten je fakt parádní! Kde bys ten kurz pořádala?
    KOI
    KOI --- ---

    poslednich z mych art clay kreaci - premyslim, premyslim, ze bych udelala takovy mini kurz jak takovehle veci delat ...
    KOI
    KOI --- ---
    tady je k tomu podrobny navod: http://www.artinsilver.com/Firing-base-metal.pdf
    KOI
    KOI --- ---
    k bronz metal: vypalit se to da pouze na aktivovanem uhli v nerezove nadobe, ktera je strcena do pece s teplotou cca 800. takze se to da udelat kdekoliv v dilne, i treba keramicky, kde je pec.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    uz vidim.. nectu, tak nevim!
    ..u tej medi a bronzu zrejme prekaza oxidacia.. preto treba tu pec a hesky pomálinky. ale ja by to nevydrzal nevyskusat to aj s dajakym silnejsim plamenom:-)

    tie striebra si ja objednaval odtialto: http://www.vallewis.net/category_7/Art-Clay-Silver-Metal-Clay.htm ,broz tu evidim stale. pokud si volakdo bude objednavat bronz, ja by mal zaujem o jedno vrecusko. a pokud by volakdo objednaval z tychto prilozenych stranok, ja by sa tiez pridal. Ale je treba PayPal, co ja nemam...
    ESL
    ESL --- ---
    COLOMAN: Protože jsi se ozval s tou úplnou pohodou poté, co jsme tu probíraly ten bronzový art clay, který má komplikovanější výrobu, tak jsem se ptala, jestli myslíš tohle. :o)


    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    KOI: prečo sa pýtate či "bronz"??? čím je ten bronzAC iný ako striebroAC??? ten bronzAC je cenovo levnejší?? premna je ten bronz uplna novinka...
    skusim najst tie stranky, kde ja kupoval to striebroAG,, ja tam pred rokom bronzAC nevidel....
    KOI
    KOI --- ---
    COLOMAN: k patinaci mam dobry osobni tip : kdyz kapnes lak na nehty hotovy vyrobek z ACS a potres to patinou a pak prozneses pod butanovym horakem, zustane ti tam ta plocha po laku cista a zbytek patinovany.. na kusech bez struktury to muze vypadat super
    KOI
    KOI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam