• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOIvýroba stříbrných šperků - art clay silver
    KOI
    KOI --- ---
    ESL: tak jo) mista jsou tedy furt 2
    KOI
    KOI --- ---
    GATTA_NERA: to bude pravdepodobne hned ten prvni vikend, to by se ti hodilo?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KOI: už jsem koukala, pěkné výrobky, bohužel v tu sobotu jsem v práci :/ tak snad mi vyjde ten prosincový termín :)
    KOI
    KOI --- ---
    GATTA_NERA: cau, ted aktualne je ten 20.11. jinak budu delat zacatkem prosince, ale asi v tydnu, nejspis v patek.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ESL: díky, já vím, že dělá, ale nemohla jsem najít žádný aktuální :)
    ESL
    ESL --- ---
    GATTA_NERA: Právě KOI tam kurzy dělá. Nejbližší je 20. 11.

    Kurz výroby stříbrného šperku - sobota 20.11. Brno | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/kurz-vyroby-stribrneho-sperku-sobota-20-11-brno-1100105
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    nevíte o nějakých kursech v Brně? Kde se dá levně koupit silver clay. Kupujete někdo ze zahraničí?
    ESL
    ESL --- ---
    V kurzu v termínu 13. 11. se uvolnilo ještě jedno místo, i když velmi nerada, musím se ho vzdát. Zájemci, přihlaste se přímo u KOI, prosím.
    KOI
    KOI --- ---
    MEOW: tak to uplne v pohode zvladnes na kurzu - to je pomerne jednoduchy ))
    KOI
    KOI --- ---
    KOI
    KOI --- ---
    kurz je na zlatnicke, blizko prikopum/masarycce. nemas fotku nebo nacrtek nebo neco podobneho? to by se pak snaz resilo, ale v podstate jde vyrobit s technikou art clay uplne cokoliv
    MEOW
    MEOW --- ---
    KOI: a kde se ten kurz kona? nejaky podrobnejsi info prosim, ono se totiz jedna o uplne jednoduchy sperk, tedy podle me
    KOI
    KOI --- ---
    MEOW: nebo muzes prijit ke me na kurz a vyrobit si sama co chces )) dalsi je 29.10 a 13.11.
    KOI
    KOI --- ---
    MEOW: ola, no sperk na zakazku mas nejlepsi objednat u nekoho, ci styl te bavi. stribro je totiz pomerne levny, muzes ho prodat kdekoliv, vykupni ceny jsou tak od 1 do 8 Kč. takze na cene sperku, ktery chces vyrobit to je ta nejlevnejsi vec. pri vyrobe na zakazku ze stribra platis hlavne praci.
    MEOW
    MEOW --- ---
    Zdravim,
    snad prichazim spravne a dokaze mi tu nekdo poradit. Shanim zlatnika, ktery by vykoupil stribro a stvoril sperk na zakazku. Praha
    KOI
    KOI --- ---
    ESL: to se prodavalo samostatne jako minidrill - v katalogu to je )), ne netu ne
    ESL
    ESL --- ---
    Hele, Hany, není tohle ten set, který jsme hledaly?

    Bead reamer, aluminum, blue with nickel-plated knurling, 4-1/2x1/2 inches. Sold per 4-piece set. - Fire Mountain Gems and Beads
    http://www.firemountaingems.com/details.asp?PN=H203263TL
    ESL
    ESL --- ---
    KOI: No vida, na tom druhém odkazu je vlastně odpověď i na to, co se stalo při tom sušení, jak to prasklo - větší kusy se mají několik hodin sušit jen tak na vzduchu, fénovat až potom, jinak to praská. Další poznatek, který si píšeme za ucha. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam