• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZONICEKOpen source - řešení na webu "zadarmo"
    KORDA
    KORDA --- ---
    ZONICEK: Dej vedet jak jsi dopadnul. Ja ted zkousim prestashop jsem rozpolcenej. Zatim nejjedndussi ze vsech ale ta lokalizace a skinizace je hrozna..
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Jinak teď pro jeden projekt hledám co nejvíc simple e-shop... Je to e-shop pro jednoho zemědělce (takže hodně hodně simple) :))
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Mě osobně virtuemart, ale má to své ale....
    Virtuemart protože je v joomle (co jsem zatim zkoušel e-shopy, tak joomla má pro mě nejlepší způsob upravování šablon) takže ten vzhled si přizpůsobím hned...
    To administrační prostředí je pro běžného uživatele hezčí (ten zencart vypadá tak trochu zastarale a v joomle je ceklem dost obrázků - takže to na prodejce nepůsobí tak strašně "ajťácky"...

    Skoro měsíc jsem testoval Magento (potřeboval jsem to pro obchod, který má přes 10 000 položek), ale magento je dost nevychytaný z hlediska úpravy obsahové části.
    Co se týká zboží, tak je to v pohodě, ale co se týká úvodní strany atd. Tak to je prostě pro běžného prodejce dost peklo...

    Takže já teď pořád frčim na Vmartu...
    KORDA
    KORDA --- ---
    no me by treba zajimalo co z webstoru vam [a proc] prijde nejlepsi. virtuemart, zencart, prestashop... ?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    No já nevim jestli by se pár lidí nerozčílilo nad flejmem jestli je lepší pro blogování používat wordpress nebo joomlu... Pro e-shop vmart, zencart atd...

    Dost lidí hledá tyhle aplikace pro soukromé x firemní účely na svůj hosting (většinou php+mysql), kde potřebuje z 80% hotové řešení...
    Otázka komu co vyhovuje x nevyhovuje... Hlavně z pohledu uživatelů a ne programátorů...
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Nástěnku a ostatní upravím až večer, ale celkově bych to rád zaměřil na zkušenosti s Open Source z hlediska ovladatelnosti a customizace...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam