• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADLENKAMalé Vinohradské - Divadlo D21
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    Txem byl včera v tomto našem divadle a musím říct,nebylo mi při odchodu dobře.Ne,nešlo o výkony herců,kteří se překonávali.Ani o Harakoczkowi výstupy,kterými mě naprosto přehrál a udělil mi tvrdou lekci v obdivování,zbožňování a oddanosti mistru.Ne.To ten puhý fakt,že se na jevišti potí devět lidí dvě hodiny(a desátý ve zvukárně),aby pobavili čtrnáct lidí v hledišti,ten mi svírá vnitřnosti...bohužel lidi samopalem do divadla nenaženeš...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: tak máma mi psala, že jim to dneska nevyjde:(
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    no ja nemam pro zmenu hlidani ..:o(
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: no jasně - minimálně by tam měla jít se mnou Visenna ;)
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    no my snad s blankou přijdem,zkusím eště někoho popohnat...evule bohužel přiletí až kol půlnoci,ta až příště..
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    HARAKOCZKA: Ráďo - sám tam určitě nebudeš... od rána nedělám nic jiného, než, že sháním lidi na všech frontách, ale žádná sláva - snad už to je aspoň těch 15 - čekám na odpovědi...
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADLENKA: Někoho se každopádně pokusím poslat... ;-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: to nevim, jestli bych dal (tedy nákup 15 lístků):(
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    EETEE: v pohodě - my víme, že Ty jsi zrovna divák na kterého se dá spolehnout - kdyby Tě napadl někdo z Tvých nesčetných přátel (nemyslím násilně :)), kdo by šel - neváhej ho k nám poslat... způsobíme mu zážitek :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADLENKA: Škoda, že jsem to nedávno viděla podruhé... :-(
    Kdyby si místo toho chtěli střihnout Hysterikon, šla bych hned! Teda klidně bych šla na Zimní i po třetí, ale jsou to teprv tři týdny a já šetřím prašule na Orwella a Sartra... :-(
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    HARAKOCZKA: Jsi zlato :) - To snad nebude nutné. Hraje se myslím nejmíň pro 15, ale nejsem si jistá.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: pro kolik lidí se hraje minimálně? abych věděl, kolik si kdyžtak budu muset koupit lístků...
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    HARAKOCZKA: Skvělé. Díky - nerada bych, aby se představení muselo rušit :(
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: tak dorazím. zdá se, že se mnou půjde Visenna. zkoušel jsem zpracovat mámu s Honzou a zdáli se nahlodáni. budu ještě trochu kout...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AKISALT: ještě pořád nevim, jak na se na těch internetech dělá ironie/sarkasmus...
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Ano 19:30
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    HARAKOCZKA: No to se ptám já,nebo Ty?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AKISALT: 19:30 jako vždy?
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    MADLENKA: jo,tím toe asi jasný...A od kolika?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Zítra 2. 11. hrajeme Zimní pohádku - návštěvníků je zatím po hříchu málo a já bych s dovolením upozornila na malý detail - představaitel hlavní role má den na to narozeniny. Nejkrásnějším dárkem by pro něj bylo, kdyby se představení odehrálo před aspoň poloplným sálem. Příjďte! A pokud nemůžete, pozvěte své přátele a známé!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam