• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADLENKAMalé Vinohradské - Divadlo D21
    Tato diskuze má za cíl informovat pravidelné diváky, občasné diváky i prolétnuvší komety o dění v tomto "malém-velkém" divadle. Bude zde zveřejňován program divadla, speciální akce a vůbec všechno dění které s malovinohradským ansáblem souvisí. Pevně doufám, že se zde budeme setkávat s ohlasy na jednotlivé počiny MVD a v neposlední řadě zde bude postupně budována fotogalerie.

    !!!Pročež... TŘIĎTE UMĚLECKÝ ODPAD, CHOĎTE DO DIVADLA!!!

    rozbalit záhlaví
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MYS_USATA: Jasně. Dej mi nějaký čas a informace ráda dodám.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Prosím, bylo by možno zadat do klubu pár informací o hereckém souboru? Třeba jak se jednotliví členové jmenují celým jménem, datum narození, škola, herecké zkušenosti, kdo režíruje jednotlivé hry atd.?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    "aŽ OPADÁ LISTÍ Z DUBU" JIŽ BRZY VE VAŠEM OBLÍBENÉM DIVADLE!
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    včerejší představení bylo hrozný. ne kvůli hře - tu zbožňuju, výkony herců taky boží, ale sedly si za mě nějaký dvě ochechule a celý představení rušily. hlasitý smích mi nevadí, ale když si při představení někdo musí neustále vyměňovat nahlas postřehy a pocity tak to mě tedy sere!
    QUERER
    QUERER --- ---
    včerejší představení bylo zase super skvělé úžasné!!! zase se mi klepaly kolena a vůbec!!! :)) díky díky díky za skvělý zážitek a kamarádi, které jsem sebou přivedla byli také nadšení, jste prostě nejlepší!! :)
    XTYNA
    XTYNA --- ---
    na "zážitkovém" pondělním Děvčátku jsem se opět utvrdila v tom, že vás miluju!:-)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    AKISALT: Skvělé!!!
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    Moje spolubydlící Lenka má zajímavé povolání.Pracuje v neziskovce zabývající se dohledem a pomocí rodinám alkoholiků,sociopatů,socálně slabým s dětmi atd.
    Jejich zaměstnanci - nezřídka s vlastní zkušeností z protialkoholního - pracují za dobré slovo a tak se jim snaží alespoň občas odvěčit nějakou kulturní akcí atd.
    Například teď - koupili jim partu lístků do divadla....doufám,že se jim bude DĚVČÁTKO S MOZKEM líbit..:-)
    QUERER
    QUERER --- ---
    KACHNY: když ono to stejně bylo zrušeno :((((
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    KACHNY: nebo mě:-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MADLENKA: pokusim se poprosit eli o hlidani :o))
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Zítřejší Zimní pohádka v ohrožení... málo diváků, tak s tím něco udělejme - pokud nechcete nebo nemůžete vy - pozvěte své blízké [ W. Shakespeare: Zimní pohádka / divadlotheatre / 15.2.2010 / CR - Praha - MVD - Záhřebská 21, Praha 2, ve vnitrobloku ]
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Tak... všechna večerní představení do konce února jsou aktualizována, jako událostí, tak se pěkně hlašte, ať z Vás mohu mít radost... ;)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    TRIKSTRA: Přesně tak
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Trpělivost přináší Antigonu?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    HARAKOCZKA:
    TRIKSTRA: Já jí chci taky, ale musíme být trpěliví...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam