• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADLENKAMalé Vinohradské - Divadlo D21
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MYS_USATA: Lukáš Šolc - hraje tam hlavně českého krále :) - ne ten ženatý není
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MADLENKA: ahá! a ten, co hraje policajta v ZP je ženatý?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MYS_USATA: není ženich je tento:

    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MADLENKA: ženich je na fotce?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Stela se nám vdala!!! a za chvíli půjde Ivča

    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    taková momentka

    QUERER
    QUERER --- ---
    ALEXIS: :)

    sejmout.jpg (1040551 B)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    QUERER: si zlato :-*
    QUERER
    QUERER --- ---
    ALEXIS: že jsi to ty, tak ti to zkusím zítra naskanovat a poslat ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    QUERER: aha, tak to mam smolu... nejazdim metrom a tak sa k tomuto platku nedostavam... :)
    QUERER
    QUERER --- ---
    ALEXIS: Metro ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    AKISALT, QUERER: v ktorych? ;)
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    jj a vylepím,jednou mi za to v múzeu ruce utrhaj!
    QUERER
    QUERER --- ---
    AKISALT: jsi mě předběhl!!! :(

    si tak listuju v novinách a kuk! Petr a Hanka na mě koukají z fotky!!! :) asi si to vystřihnu! :)
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    REVIZOR JE V NOVINÁCH!!
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    Hlavně to byl úplně novej pohled na Chlestakova,tady bylo vidět,že je to dost sráč,což Gogol podle mě i zamýšlel.Každej koho sem to zatím viděl hrát ho dělal jako sice frajírka,ale dost frajera,kerej je hned doma a jen si užívá a všechno to mástruje.Jasně,tady bylo luskání prstama,ale i tady bylo vidět,že je to šmejd:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Ano ano, připojuji se s chválou. Bylo to naprosto genilální zpracování revizora!!!!
    QUERER
    QUERER --- ---
    Tak já budu pět chválu jako druhá, co už :)
    Představení naprosto fenomenální! Originální zpracování dle mého skromného názoru :) Hra se světly a hudba nádherně podkreslovaly děj na jevišti... Navíc herecký koncert! :) A tedy Gogol na konci naprosto geniální nápad.

    Byla jsem jednoduše řečeno naprosto nadšená a doporučuji naprosto všem! :)
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    Zjevně je mi ctí být tu první.Tedy - první po premiéře.Kdo neviděl nepochopí.
    Přiznám se,že mě Gogol,resp. Revizor znudil už před lety.Málokterý soubor to totiž zvládne zahrát jinak,než jak sme vídali pod rudou vládou - tj.lidově a lidsky až to bolí.

    Revizor je hra o lidské blbosti,ale včera sem poprvé viděl někoho,kdo z toho vytřískal něco víc než jen nablblou komedii na ustálené téma(a nadáváme na měšťáky tvoříce revoluci).

    A hercï?Péťu sem v závěru představení v roli Gogola nepoznal a o tom,esli je na programu fotka MISTRA či MISTRA,o tom uvažuju doteď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam