• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAYUZJUMP-UP // BASSLINE
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: no jasne - o tom mluvim - z okoli, ale v Marleyi nehrajou/nehrali - tak jsem to myslel...
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    SMARIO:
    no uvidime. oni chtej do marley spis ´cizince´ :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: kdyby ti chybeli lidi, muzu ti dat par kontaktu na lidi z okoli ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SAYUZ: jojo to chápu. ja trávim tradičně silvouše v Roxy..tak se možná přijedu s holkama podívat.

    a brejle nechat a šup šup at to tam je!
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    oprava smilu > :)
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    JAHRIDER: skoda ze uz mam jiny plaan, vypada to lakave :0
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    AKISAN: Kdyby mě to sralo, tak to nedělám, ale myslel jsem to tak, že je rozhodně mín starostí, když se necháš pozvat, než když kalbu děláš.

    AKISAN: Můžu mu ve fotkrámu sundat ty brejle? :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: kua kdybych v Marleyi nehral dneska, 5.12. zas a tyden pred silvestrem taky v OVE, tak bys mne zlomil - ale nemuzu tam hrat furt ;)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    SMARIO:
    jj
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: Wesel nebo kdo? :)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    SMARIO:
    jj me tomas poustel videa a ukazoval fotky. jako atmoska z toho sala. ja chtel dat letos chatu, ale rpemluvil me temehle argumentama a tim ze se o nas postara jak o vlastni :))))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: no ja bych se prijel kouknout, ale zustavam tentokrat v Pze - jinak silvestry v Marleyi super - kor ted, kdyz je prestavena ;)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    SMARIO:
    jj takovy jsou pozadavky :)) jungly, brejky a diskoska :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER: v ostrave veselou kvakavou a ne zadne bubaky? :D dostals jsi me :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SAYUZ: ty to píšeš jakoby tě to sralo, že děláš Matrix)) to bude taky určitě fajn.
    SAYUZ: tahle fotka je cajk)
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    JAHRIDER: Bohužel už dělám Matrix... ale rád kdykoliv kamkoliv!
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    AKISAN: Lepší fotka by nebyla?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    Silvestr 09
    Ostrava - klub Marley
    2x stage /dnb, jungle, jumup, brejky, duby, ragga, atd/
    nabídka:
    nocleh + kalba + žrádlo + cesťak + 500czk pro každýho jako základ.
    info:
    dělaj to tam každej rok, většinou přijde tak 200 až 300lidu, supr atmoška, supr kočky, co se techniky a prostoru týče, tak supr úpodmínky. nevidim nic špatnýho.
    mám na starost lineup, tak mě napadlo tu hlavní stage udělat takovou veselou, kvákavou, skákavou a juchavou, sámoška ne striktně, ale prostě žádný bubáky...
    na druhý stage bysme pak klidně mohli zasolit něco z electra, brejku, dubu a ragga, ani nějaky špinavý housky by nevadili....
    ideal by bylo kdyby sme jeli společně, třeba 2ma kárama, bo cesťák je drahej a tim víc by zbylo love pro nás.
    tak dejte echo jump-up caprains. a pripadne ze vam nebudou podminky vyhovovat, pripiste svujpozadavek. do nedele to potrebuju uzavrit.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a tohodle krále současnýho Jump Upu...koukej dát do záhlaví! ,

    http://userserve-ak.last.fm/serve/500/28720439/Original+Sin+os1.jpg
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SAYUZ: I když kvákačka až to bolí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam