• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUNNYNegativní vliv seriálů a telenovel na lidské vědomí
    KRUDD
    KRUDD --- ---
    U nás se nedá koukat skoro na nic. TV nemám a jsem naprosto v pohodě. Seriály, který chci vidět si potahám z netu. Ale telenovely bych zrušil uplně .... jo kdysi ta slepá zelenooká, to mělo šmrnc, ale pak to šlo do kytek :)))
    MINET
    MINET --- ---
    TEKKIT: Jo,jo.Taky jsem myslela,že to semnou šlehne když jsem videla mladýho Jordána z "Ulice" na X-massu v backstage...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SKAFF: Já obdivuju lidi jako ty. Nedívají se na seriály, protože to jsou sračky, ale přitom moc dobře vědí, že to jsou sračky. Já hlavně nechápu, proč jim to vadí, když to není pro ně a spoustě lidí to vyhovuje.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    největší joke byl když jsem seděl s drakem na X-massu v backstagi a potom jsem ho doma viděl v setiálu Ulice....to jsem se málem přihlásil na léčení:))))
    MINET
    MINET --- ---
    FIXAMAN: To rozhodne!!!Souhlas...
    FIXAMAN
    FIXAMAN --- ---
    Z českých je jednoznačně největší výmaz VKV.. Opravdu nechápu, jak to může někdo sledovat. Ze zahraničních všechny telenovely..
    HARALD
    HARALD --- ---
    Při zakládání bych radši viděl obecnou debatu o seriálech, ale dobrá, nic dalšího na toto téma tu není, klub máš založený. Pokud by se v něm debatovalo nejen o negativních stránkách seriálů, budu rád.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam