• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TWILIGHTZONECéCé haly C
    CéCé není žádná šiřitelka zákeřných nemocí, ale nově založený neveřejný Cinema Club Haly C. ;) Staňte se jeho členem a my vám zaručíme, že si v těle odnesete maximálně pár poznatků z filmové historie.

    Bratři Lumiérovi, Méliès, Griffith, Lang, Murnau, Machatý, Ejzenštejn, Hitchcock, Tarkovskij.........................italský neorealismus, německý expresionismus, francouzská i česká nová vlna, .......................horor, film noir, groteska, muzikál, sci-fi a další a další a další...........................

     


    V Cinema Clubu Haly C se probíráme filmem pěkně od začátku. Při pravidelných každoměsíčních setkáních si promítneme stěžejní filmové mezníky, které se nezapomenutelně zapsaly do fondu světového filmového umění. Začneme od dokumentárních dílek, přes první pokusy naučit film vyprávět příběhy, až po příchod zvuku a neuvěřitelné montáže a triky v moderní kinematografii. Vedle hraných filmů si promítneme i filmy animované, a to jak kreslené, tak loutkové. Program budeme vytvářet společně dle přání většiny. Nebudou chybět diskuze a filmové kvízy.

    Přijďte se odreagovat od televizních slátanin a laciných filmů, které na nás útočí pomalu na každém kroku.


    Pozor CéCé Haly C není volně veřejně přístupný. Pokud se chcete stát jeho členy pište id Twilightzone nebo na linda@kulturajinak.com pro více informací. Kapacita je bohuzel omezena.....

    Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 - Libeň. GPS: Loc: 50°6'17.309"N, 14°29'12.099"E
    MHD spoj: tram 3 zast. Ocelářská, tram 8, 19 zast. U svobodárny, Metro B stanice Českomoravská
    rozbalit záhlaví
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    FAERTIS: to nikdo nerek :) ja myslela idealni kombinaci praha-voda-pivo-film!!!
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    ROMANICAK: Mne se hlavně nelíbí ta část návrhu, co tuto akci směřuje mimo Prahu :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    FAERTIS:
    Ja vim, prdelky, jenze tam jich je fakt mraky letos, uz jsem tam vecer byl a to se neda ani s repelentem. to by nam zkazilo celej filmovej zazitek, fakt.
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    ROMANICAK: A hlavně v Brandejse, sem někde četl, že jsou tam komáři velký jako lidská hlava, který nespí a nejsou moc vidět, protože mají mimikry v khaki barvě.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Vecer u vody jsou komari, to nas sezere.
    V22
    V22 --- ---
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    no uprimne v hale je mozna lepe nez venku :) skoro bych vybirala poplatky za ochlazeni, ale spis se mi nechce byt vevnitr a udelala bych letni kino nekde u vody s cucanim piva :)

    napada vas nejaka lokalita?
    V22
    V22 --- ---
    TWILIGHTZONE:

    Lindo máš správnej názor v tyhle horké dny nemá cenu něco organizovat. Je lepsí zajet třeba do Mlékojed a cucat pivko za rytmu dobré hudby u vody než se vařit v hale. Další pokračování bych nechal na konec srpna.
    Lindo můžeě udělat anketu jak to vidí ostatní členové.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ja nevim me je takovy vedro, ze nejsem schopna nic :)
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    Tak jsem se vrátil do středobodu všeho - Prahy! Kdy se teda budou promítat ty zvrhlosti s matkou?
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    dííííky. příští týden makám jen ve čtvrtek (aspoň to tak zatím vypadá), takže by to bylo první promítaní, na které bych se konečně skutečně dostal? Snad né! ;) Takže: kdy to bude?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jezis jeste ze jsem to odvolala, bych tam nakonec skoncila s nejvetsim zvirectvem:
    papa furou a umelcem :DD
    BARCIA
    BARCIA --- ---
    safra ja nakonec nemuzu ,,:ú tak uzijte za me
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Uz se tesim...

    UMELEC001
    UMELEC001 --- ---
    to je fuck, po vodce bude kazda dobra :-p
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ci matku probuh :)
    UMELEC001
    UMELEC001 --- ---
    ok, za me taky presun na termin s vetsi ucasti a bonusem..
    takze pockame na Otce, dame vodku a pak Matku :o))
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    no to je strasny :) to nevydrzime :)
    hele faktsorry, ale docela se mi ten presun, bude hodit pac musim dodelat jeden grant
    na revanz bychom to mohli priste trebas strihnout o vikendu a s nejakym bonusem coz?
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    TWILIGHTZONE: az 11.7.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    UMELEC001: jsem pro :)
    FAERTIS: a kdy tu budes?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam