• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMISHClub Biograffs.....alias Rybárna :-)
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    hej tak to je mazec...znate toho typka v cepici,vypada totiz jako jeden nemec kterej je tady v recku a obcas se s nim vidim na delte...a podle toho v jakym je tady stavu tak soudim ,ze je to on!!!:D
    http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3284/3284073_cfa8a0a7605413e3f801675b0774378d/images/P3260012.JPG
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: ale nemysli si, že mi budeš pořád mazat moje "vtipný" texty!!!!! ,)
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: fotku chválim, dozvěděla jsem se o tom teprve včera, je to děs :,(
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    rip vole jinak k tomu nevim co dodat pac sem se tesil ze az se jednoho krasnyho dne vratim do milvanyho podzamci ze se vykalime uzij si to tam
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    jo to my dnes jedem zapalit na to misto svicky... Kdyby se nekdo chtel pridat, v 5 sraz na hlavaku a v 17:28 odjezd
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    ...i v Recku dnes zapijeme toho demona...kazdopadne jeste ted mam husinu na tele...rip Kyselo ...chjoo proc si ta svine jedna nekdy fakt vybira az tak nemilosrdne a bere si tak mlady krasny zivoty!!!
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Juu jak je videt spravcovstvi mi uz fachaaa :)
    Zahlavy zmeneno, aspon na cas... rip kemo, ukaz jim nahore zac je toho labe
    AMISH
    AMISH --- ---
    MANIICZKA: cože já napsala bily místo byli,,,he to bude ta školní klávesnice....
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    AMISH: ..spis od ty doby si nepamatuju jedinou akci,kde by sme nebyli az hruza:D
    AMISH
    AMISH --- ---
    MANIICZKA: no bily sme tam az hruza .D
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    ja bych s vami mela oslavit vyroci [1];DDD..to bue rok co sem se s vama scuchla v parku vy verbesaci!!!!:DDD...bylo to na velikonoce,ja mela bejt samozrejme ve Fritalu a prodavat vokna, ale od samyho poledne sem se s flaskou valela pod bonzaji:D
    NOSTALGIE:tak tady to ten den zacalo!!!!!
    http://pstrosak.rajce.idnes.cz/Velikonocni_pondeli_13.4.09/#P4130311.JPG
    AMISH
    AMISH --- ---
    MANIICZKA: ne asi, uz je fakt krasne. budem asi muset zmenit nazev klubu, pac huraaa ven...freecka,festaky, grilovacky, jedeeem
    DAPOREK
    DAPOREK --- ---
    MANIICZKA: Nejlepsi vyhled na Decin co znam! A mam to kousek nad barakem! :)
    FUCKENBRAU
    FUCKENBRAU --- ---
    Tak pátek fakt masakr, takhle dobře se nám dlouho nikdoe nehrálo, ale prostě v tomhle klubu to je vždycky skvělé!!
    OXIDE
    OXIDE --- ---
    Minuta hluku uz ma svoji premieru za sebou:) http://www.youtube.com/watch?v=9K9GYJIHdes pekne to bylo :)
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    tak brutalparky vostrej plakat:}...a kdo to? co to Cock Brutality????

    AMISH: jinak dedek na me neustale naleha:DDD..a uz me zase presvedcil,ze tu mam pckat a ze prej dovalite..mi uz z toho jebe v hlave:DDD..ja uz pocitam dny,kdy konecne pozvednu toho breznaka s vama zesejk..tak prej ,ze si mas udelat pas:]a prej je to hruza jak sme tak strasne nezodpovedny:]
    AMISH
    AMISH --- ---
    uf, přidala sem akce na březen, ale zas mám ty flájoše moc velký, takže jestli bych tě mohla rendo opět poprosit....prosím prosím....
    jináč posílejte fotky, určitě nějaký spešl ve svojí sbírce najdete, at je nějaká bžunda :)
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    CZOKOVOKO: kliiid dedku nerozciluj se,uz mas leta:DDDDto nejak vymyslime jeste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam