• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEXIKMikro 4/3 (Micro Four Thirds) - KLUB PRO VŠECHNY ČLENY RODINY!
    HERO
    HERO --- ---
    THX_1138:
    vsechny moje ir fotky fotim cokinem,po par 100vkach pokusnych ir fotek mi neprisel nejak dramaticky rozdilny oproti hoya r72,teda kdyz pominu to ze cokin se da pouzit i na sigme 10-20 ktera ma zavit 77mm ,cena cokinu je 800 ,cenu hoya r72 na 77mm zavit sem radsi ani psat nebudu))))))

    jinak pastnul jsem spatnou fotku))chtel jsem tuhle



    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    infra z penu
    HERO
    HERO --- ---
    jinak jde upravit fotak primo na foceni infra,ale pak uz fotis jen infra)))

    je to na dlouhe povidani je tady na to diskuze id murhaya te zasveti)))
    HERO
    HERO --- ---
    marasan fotil jsem infra z
    canon40D-nahovno ,vychazeli dlouhe casy kolem 20-30s,
    oly e510,casy kolem 5-10s
    panasonic fz8 ,luxus vychazeli i mensi nez 1s
    no a ted na EP1 vychazeji casy pri iso 200 a clone 5,6 kolem 2-5 s zalezi podle toho jak hodne sviti slunko))


    LEXIK
    LEXIK --- ---
    MARASAN: Problem asi bude, že na čipu sice filtr je, ale není tam zrovna našroubovný :)

    V prve rade je potřeba vzít IR filtr a zkusit pár fotek. Na Fuji (602Z) i na EOS 300D mi to fotilo docela dobre, tedy pokud pomineme, ze to je dost proflaknuty a ne moc originalni "technika" ..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    THX_1138: takze je potreba "odsroubovat" filtr z cipu?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HERO: jak se foti infra s digi?
    HERO
    HERO --- ---
    cau mam 14-42 zoom,ta 20/1,7 se mi moc libi ,uvazuju ze bych ji taky koupil,potreboval bych zjistit jesi je vhodna pro infra foto-jestli nedela hotspot,protoze pen je luxus na infra vychazeji na nem casy jak na kompaktu ,ale mas vyhodu mnohem vetsiho cipu

    jsem zvedavy kam se to cele posune,panak do toho jde hodne zhusta,viz ty avizovane nove skla,,co mne na tom hodne chybi je nejaky solidni hledacek,fotit pres displej mi nevadi,ale strasne rad bych uvital treba hledacek z g1 v tele ep1,klidne at to ma o neco vetsi rozmery,to by mi nevadilo))
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    HERO: ahoj, no konečně někdo :))) Už jsem se tady začínal sám bát. Jaký jsi si k EP-1čce koupil sklička? Já si zatím pořídil pouze v setu Panasonic 20/1,7 ....
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    HERO
    HERO --- ---
    AETHER: mam ep1 jesi ti to nevadi )


    LEXIK
    LEXIK --- ---
    F0B1C: Existuji adaptery snad úplně na všechno :)

    - F mount
    - EOS
    - FD mount
    - Pentax
    - M42
    - OM mount
    - R mount
    .. atd.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    LEXIK: tyjo, ty svetelnosti okolo 0.95 sou hodne husty!
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    existuji i redukce na F mount? ze bych me konecne sanci s crop faktorem 2 ziskat nejaky super zoom ;/
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Waw!!! μ4/3 systém zdá se umožňuje pracova s úplně novou rodinou optiky, a sice pře adaptery na C-Mout objektivy určené pro 16 mm fimové kamery.

    Je kolem dost informaci třeba zde:

    Přehled objektivů: http://spreadsheets.google.com/pub?key=p9kkgjwEQQQ-HJwvNDobeEw

    Výsledky použití... http://220.133.99.92/ognn/viewthread.php?tid=592&extra=page%3D1






















    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam