• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNCurb Your Enthusiasm
    OMN
    OMN --- ---
    no jestli vubec dalsi serie bude...to finale mi prislo jako ze uz to stacilo...tim ze ukoncili seinfelda ukoncujou i larryho...snad je to jen muj dojem, samozrejme bych taky radsi vic epizod:]
    UPREAL
    UPREAL --- ---
    yeah :-) uz se tesim na pristi serku, larry je fakt nejvtipnejsi.
    OMN
    OMN --- ---
    CRUEL_ELLEGAN: ted uz jo:]
    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---
    pekny zahlavi :)
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    wat? a kdy? na netu desitka nikde neni...posledni dil co jsem videl se kramer stretnul s leonem a larry byl povazovan za pedofila:]
    UPREAL
    UPREAL --- ---
    jo dyt uz bylo finale
    OMN
    OMN --- ---
    ted si nejak nejsem jist jestli mi snad 10ty dil uniknul nebo jestli jeste nebyl vysilan...?
    OMN
    OMN --- ---
    ani bych nedivil kdyby se mu vetsina z tech situaci prihodila v realu, kdyz pise seinfeld reunion o tom co se stalo v predchozich seriich:]
    UPREAL
    UPREAL --- ---
    hlavne ten larry david je proste nejlepsi co se tyce psani ftipu. a jak rikas ta kulminace vtipnych situaci je podle me jeho osobity pristup.
    VEGA01
    VEGA01 --- ---
    Jsem teda teprve u konce druhý série, ale dobře se bavim. Už Seinfeld-a jsem měl moc rád a ten humor je tady (přirozeně) dost podobnej. Z tý struktury epizod s vršením trapasů a katastrof na sebe se dá asi těžit donekonečna :+)
    OMN
    OMN --- ---
    hlavne jak se pri padu z ty budovy chytil za ty jeji špeky :D
    UPREAL
    UPREAL --- ---
    jak pochcal toho jezise a jerry na nej : you splashed him a on jen tak do pohodky : yea, I splashed him. haha :-D
    OMN
    OMN --- ---
    klub založen...pozdě ale přece...A protože 7má séerie už běží, doporučuji prohledat internety kvůli předchozím dílům...dosavadní díly 7mé série by měly být ke stažení zde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam