• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UGLUGFHledání ztraceného času (flyerstar)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    genialni maslo



    jasne...udelej peknej letak..skvelej..nabalej se lidi a cely to tim dokurvis..kdo to mohl vedet...
    mlady teleta to nedomysleli...:/

    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    Jen pro zajímavost:)Brně našli tet staré plakáty.
    Fotogalerie: Plakáty ze šedesátých let se objevily u brněnského Moravského náměstí.
    http://brno.idnes.cz/foto.aspx?r=brno-zpravy&c=A141209_160857_brno-zpravy_daj
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    MATT: tak to tu prejmenujem 8-) .......
    "Doplnil jsem Mattovu sbirku, starych casu"
    Ne ted vazne , az budu myt cas jako vezen a trpelivost jak hodinar, pokusim se najit co nemas. Mam suplik malych letaku a plakatu, tak padicko. Davnej ulet za honbou po vyzdobe. U mne to zacalo teda az vod 2 cibulky v 96.
    Proto radost pohledet, dik.
    DADOSHEKK
    DADOSHEKK --- ---
    MATT: tak teda ti reknu BIG RESPEKT ze todle vsecko mas... sem zamackl slzu otrel celo dal si panaka... ty casy uz se nikdy nevrati ale budu usinat s sumevem na rtu tolik vzpominek to je az neuveritelne kdyz se clovek takhle zpetne ohlidne... :)
    GREEN
    GREEN --- ---
    MATT: ja jsem to poresil uploadem na rajce.. myslim ze jsem to sem uz daval
    tady je ten prvni: http://green23.rajce.idnes.cz/Flyers_-_23_-/#2000_04_28.jpg asi tam najdes i ten zbytek
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: tak na starym disku uz je to taky poruseny... kdybyste teda nekdo mel neco z nasledujicich, budu rad

    000428 kmts
    000325 doomshanka
    000325 hvezda
    000630 citov
    010303 kmts.jpg
    011006 remek.JPG
    000114 mBRAINWASH1.jpg
    011102 pentatonica.jpg
    011110 ss_mwaka.jpg
    MATT
    MATT --- ---
    .. kdyby vam nejaky nesly, tak mi prosim napiste. z par nahodnejch kliku jsem zjistil, ze nektery soubory jsou poruseny. kouknu se doma, a zkusim znovu uploadnou..
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    MATT: sbirka impozantni, jen si prosimte oprav ve vsech adresach zpetny lomitko \ na / :)
    MATT
    MATT --- ---
    SEMTEXX: prave :^) proto bych nerad, aby zanikla s crashnutym diskem. taky myslim, ze na tom uz je udelano dost prace (data a "tagy" systemu). klidne pripravim nejakou databazi, ale na php a sql nemam kapacity..
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    MATT: slušná sbírka ;)
    MATT
    MATT --- ---
    opravdu by se nenasel nekdo, kdo umi v php a byl by ochoten udelat jednoduchej frontend moji sbirce?

    http://letaky.nakashi.org/letaky.html
    MIK23
    MIK23 --- ---






    MIK23
    MIK23 --- ---



    MIK23
    MIK23 --- ---

    N_I
    N_I --- ---
    MATT
    MATT --- ---


    nemate nekdo tenhle v lepsi kvalite? pripadne info ze kdy to je? dik..
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MATT: 2000
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MATT: doksy/hradčany 2001
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam