• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOV (We Are of Peace, Always), taky trosku THE EVENT, no a sme zvedavi na FALLING SKIES :-)








    rozbalit záhlaví
    MTO
    MTO --- ---
    PAN_SPRCHA:
    supr. presne o to sem chtel poprosit s tema titulkama aby se to hodilo jinam. ja se koukam s anglickyma, posl. dil i bez. tak sem zvedav co mi uniklo az to dam s prekladem :-)



    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MTO: já jsem si stěžoval čistě technicky, hledal jsem title na 720p (a nenašel)


    KALIPH: titulky.com jsou pro spoustu lidí mrtvý, člověk co si nutně nepotřebuje zaplatit plnou verzi a má sdílenou IP musí čekat 14 dní.

    tady jsou volně k dispozici:
    http://vecko.sff.cz/2009/download/subtitles/V_Remake_1x03_ABrightNewDay.srt
    MTO
    MTO --- ---
    PAN_SPRCHA: tyjo me se prave libi to jenom V.
    zapoj predstavivost...:-)

    ja mam pod v teda visitors...ale kazdej to ma jinak, zejo...

    jo id KALIPH slibil ceske titulky tak vydrzte :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ten seriál opravdu nemohli pojmenovat blbějc, kdyby alespoň zůstali u toho V for Victory. Takhle se nedaj pořádně najít linky ani title.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MAIMONIDES: to byla hrozna ptakovina:D
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    nechcete dat do nazvu klubu jeste visitors a 2009 ? aby se to lepe hledalo
    .. btw jsem zvedav kdy se tu obevi Dragon s tim ze je to nejhorsi serial ever:)
    BILLY_STYX
    BILLY_STYX --- ---
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    V jako Vítězství - vecko.voyager.cz
    http://vecko.voyager.cz/index.html
    MTO
    MTO --- ---
    MICTECH: super napad. here we go :-)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Viděl někdo z vás původní Earth: Final conflict? Seriál od G. Roddenberryho(star trek) s totožnou zápletkou a délkou 5 sérií po 20 dílech?

    Vřele doporučuju.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    přejmenoval bych to tady na

    V - We Come in Peace, Always
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PIZI: sám si někdy připadam dost starej:) zatim jsem nějak nezkoumal co všechno vykrádá, tady mi to přišlo až moc podobný pravě i designem a tak.

    PIZI
    PIZI --- ---
    INSEQUI: Starsi divaci by ti pravdepodobne vysvetlili co vykrada den nezavislosti. Obavam se, ze scena priletu velkych ufonskych lodi ma jen nekolik malo moznych reseni, takze to bude v mnoha filmech podobne.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Je zajímavý jak to vcelku okatě vykrádá Den nzávislosti, teda alespoň tu úvodní část.
    MTO
    MTO --- ---
    INSEQUI: parada! no on bezi ted prave. viz. wiki.

    nejake linky sou tady:
    [ Series Release Catcher - killing kittens since 1337 ]

    kdyztak uloz.to zadat jmeno realeasu a je to dobry server.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MTO: tak já jak budu mít čas tak jsem budu něco házet... asi o celí sérii jak na to narazim.
    MTO
    MTO --- ---
    INSEQUI: veci se maji tak. ze sme se s id KALIPH shodli, ze by to chtelo klub, ale neni sily se moc starat. takze vsechny fan stranky, odkazy, vitany. daji se na HOME. pripadni zajemci o spoluspravu vitani :-)
    v zahlavi je wiki kde je to shrnuty i s tim kdy daji dalsi dil (pro zavislaky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam