• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOV (We Are of Peace, Always), taky trosku THE EVENT, no a sme zvedavi na FALLING SKIES :-)
    MTO
    MTO --- ---
    njn. do jara to nejak prezijem. tak zadnou chripku, teda nejakej ten snih na zimu a nejaky ty obrazky pastujte aspon :-)


    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    to do ty doby zapomenu ze ten serial existuje :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    MTO: taky si myslim :(
    MTO
    MTO --- ---
    ach jo...:-(
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    CRANK: Jojo, zrada největší, další díl až v březnu dámy a pánové. :/

    Fringe, Heroes a Flashforward mají před sebou díl a pak až v lednu. Americké tv zaplaví vánoční sračky..
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMICZKA: Cože? To snad ne :D
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    to jako že další díl bude až v březnu ???
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    WRATA: to nejspis ne, koneckoncu tam je ten pribeh mnohem kompaktnejsi nez dejme tomu u heroes nebo fringe, ktere by klidne mohly pokracovat v podstate do nekonecna. podle me to proste povedou ke konci, jak rychle bude zalezet na ratinzich. ale konce se urcite dockame.

    konec puvodniho serialu jsem videla, sledovala jsem ho s tatou, kdyz ho pred lety davali u nas na ct2 v noci. a libilo se mi to a udelalo to na me dojem. dodnes na to mam hezke vzpominku, i na tu atmosferu, kterou jsme si u toho s tatou udelali. proto mam pocit, ze tenhle serial je velka vec a je mi lito, ze se toho tata nedozil.. ;)
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOLOUSEK: Nedavno jsem to s nekym resil a on rikal ze konec te puvodni byl taky dost napicu takze uvidime no. Ja doufam ze to nebude nejakej nekonecnej serial jak Dallas :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    WRATA: na to to rozjizdeji prilis pozvolna imho. je to napinave a akcni, ale jeste stale se seznamujeme s backgroundem. stale nic vyrazne noveho, jen odhaleni existujicich veci. muselo by se to hodne zmenit, aby to stihli v deviti dilech uzavrit. nejakou prekvapivou pointou nejspis...
    WRATA
    WRATA --- ---
    MTO: Nekde jsem cetl ze planuji jenom jednu serii se 13-cti dily :(
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MTO: To tipujes spatne, ten serial pojede do ty doby, dokud na nej lidi budou koukat.
    MTO
    MTO --- ---
    tak sem si dal epizodu az dnes celou...vcera me unava premohla v pulce, ale urcite ne nudou :-D

    imho to je remeslne skvele udelany. zaver s lodema parada. bych rad videl na platne nejakym (jezisku ten projektor,jo? prosim)

    LEMUR: no to je prave o serialech ne? pomalinky vytvereni zavislosti :-)

    jo anketa k dilu visi na home

    MTO
    MTO --- ---
    MANCINI: no puvodni mela 19. episod. ted planuji 13. na prvni sezonu tak uvidime...:-)

    tipuju 2x13
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_V_(1984_TV_series)_episodes
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    DRAGON: hm no, ja ti rikala, at se nekoukas :-/
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    DANCHEZ: no jestli budou trosku kopirovat spad a dej puvodniho serialu, tak by se to melo velice rychle rozjet ... pokud ale chteji dej puvodniho serialu natahnout na 4 serie po 24 dilech, tak se jim na to asi brzy vyseru :-)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    no.. je to porad zajimave... ale trochu mi pripada ze se to zacina rozmelnovat.. doufam ze se z toho nestane melrose place (nebo heroes ktery od treti serky staly za starou belu)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    LEMUR: vsak to nebyl posledni dil
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    BDOWN: ja nevim no ale Anna mohla podle me poodhalit vic....
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    hlavne ze ty ses zabavnej, nuda umi rikat kazdej blbec, proc to sem pises porad
    ... nuda je jak si lidi mysli, že nekoho zajimaj jejich plky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam