• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOV (We Are of Peace, Always), taky trosku THE EVENT, no a sme zvedavi na FALLING SKIES :-)
    SAMFLAGG
    SAMFLAGG --- ---
    MTO: nebylo by třeba ulozto? megaupload nebo tak něco? prosím ... dík
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    MTO: jsme snad pokročilí uživatelé internetu ne? :) počítám, že tenhle klub už má každý správný seriálista zabookovaný .. čus :)
    MTO
    MTO --- ---
    PIZI: tak tady klidne muzes...:-)
    PIZI
    PIZI --- ---
    Byl jsem uz servan ze nyx neni zadny warez board. Prave za to ze jsem do klubu o serialu pastnul odkaz na aktualni dil.
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    vedle v klubu už je i rapidshare ... :)
    MTO
    MTO --- ---
    PIZI: jj. ja daval vcera 04 pro pripomenuti...
    PIZI
    PIZI --- ---
    S01E05 - Uz vyslo.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    dik za pripominku!
    MTO
    MTO --- ---
    tak pratele jiz jen 3 tydny :-)
    http://abc.go.com/shows/v/
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    MTO: no právě v tom seriálu jí jeden člen posádky prostě řikal "děvko". byl samo jedinej ale měly to mezi sebou trošku složitý.. láska, žádnej sex, atp .))

    jestli ten seriál neznáš tak si ho sežen. stojí zato. J. Wheedon odved dobrou práci, škoda jen že to nepokračovalo dál ./
    MTO
    MTO --- ---
    LAKSYMO: pozor geisa neni devka :-D
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    Během dlouhé pauzy hodlají producenti zapracovat na tom, aby zbytek seriálu byl mnohem údernější a sledovanější. První dvě změny už ohlásili - jednak se celkem natočí pouze 12 dílů, nikoli původně plánovaných 13. Zřejmě se tedy můžeme těšit na rychlejší a nadupanější děj.

    už nemusíte spekulovat jak to bude :)

    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KOLOUSEK: normální děvka to je .))

    MTO: ,)

    MIK_CZ: proti gustu... :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    LAKSYMO: jj mne se taky libi ;) nejvic se mi taky libila ve firefly, ale taky aby ne, kdyz je profesi spolecnice, ze ano ;)
    MTO
    MTO --- ---
    LAKSYMO: je to kus! vo tom zadna :-)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    LAKSYMO: ac mam radsi delsi vlasy, tak jako founka je fakt vyborna :) vyniknou oci a je proste zajimava :)
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    LEMUR: MTO: tady jí to moc nesluší. víc se mi líbila ve "Firefly", dlouhý vlasy a sexy rooby :) ale tu ještěrku hraje luxusně, protáhlej krk a náklony hlavy. jak kdybych koukal na hada :))

    originál
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam